d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev182838485862299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 09:22am
Quote (ecneB @ 22 Nov 2012 17:19)
szerintem ar/ertek aranyra gondoltak, de rarek ilyen statokkal... van par nagyon fos ik arm ez teny, de 1-2 millaval tobbert a legolcsobbakhoz viszonyitva szerintem siman ki lehet fogni jokat.


Annyi ilyen megszakertest olvastam en mar itt, hogy azon se lepodnek meg, ha kiderulne, hogy nem ar/ertek szempontjabol lenne tre, hanem ugy siman szar.
(Mer amugy az ar/erteket nem nagyon lattam implikalva sehol, kiveve hogy benyoe nem er 60 millat, ami igaz is)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 09:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 17:19)
hát pedig visszakereshetnéd, mert ik armoron kívül még az botolásom első napjaiban postoltam max 1-2x talán. ha kell, adok 10 fgt hogy visszakeresd, mert kíváncsi lennék rá


most nyomom meg a logout-ot.. meg en keressem vissza, ezek szerint felesleges volt az egesz, amit bepotyogtem.. innentol kezdve en is szarok az egeszre, ahogy te is.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 09:26am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 16:22)
Annyi ilyen megszakertest olvastam en mar itt, hogy azon se lepodnek meg, ha kiderulne, hogy nem ar/ertek szempontjabol lenne tre, hanem ugy siman szar.
(Mer amugy az ar/erteket nem nagyon lattam implikalva sehol, kiveve hogy benyoe nem er 60 millat, ami igaz is)


persze az oké 40ért van most bent
de pl a köv fire reses is 50ért van bent

szoval dunno
én csak elszeretném adni :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:26am
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 04:16pm)
de istenem.. miert tagadod le? nem fogom visszakeresni a postjaidat, ami kinyitotta a bicskat, pedig akadna boven.. legalabb annyit tegyel meg az ugy erdekeben, hogy a tovabbiakban megprobalsz legalabb nehany emberrel normalisan viselkedni, ha mar mas is megtisztel teged ezzel..


de amugy az hogy normalisan viselkedni, az eleg relativ. foleg hogy annyit hogy "son", már halálos sértésnek veszel, mikor én ezt tök általánosan szoktam mondani mindenkinek, csak úgy. szobatársam is szoktam small son-nak hívni, meg ő is engem, és nem azért mert rühelljük egymás pofáját, vagy basztatni akarjuk a másikat. nemtudok mit csinálni azzal, hogy néhány ember nemtudja elviselni a stílusom, üzletelnie kell ezzel nekik is, meg nekem is

Quote (ecneB @ Nov 22 2012 04:24pm)
most nyomom meg a logout-ot.. meg en keressem vissza, ezek szerint felesleges volt az egesz, amit bepotyogtem.. innentol kezdve en is szarok az egeszre, ahogy te is.


igazából fogalmam sincs hogy mi bajod van, szóval inkább nem is próbálom meg megérteni.

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 22 2012 09:27am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 09:27am
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 17:21)
nem arról van szó h szar... mert nem az
ár / érték aránnyal van inkább gond
(imo nem éri meg olcsó ik darabokból kitenni a setet, mert buksz rajta egy csomó statot)


Az oke, de armoron pont nem buksz sokat szerintem.
Bar nemtudom, milyen arban vannak 170+ str 120+ vita allres 3sox rarek, de gyanitom, hogy nem 2 millaert...
Mondjuk csoves barbon enis 15/6 tyraelt hasznaltam, de 30-40 korul sztem boven lehet fasza rollos ikt venni, amire nemtom milyen alternativa van

Lde lenyeg, hogy a "szar" meg az "en nem raknek a barbomra olyat" ezekszerint azt jelenti, hogy szuboptimalis az ar/ertek aranya :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:28am
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 04:27pm)
Az oke, de armoron pont nem buksz sokat szerintem.
Bar nemtudom, milyen arban vannak 170+ str 120+ vita allres 3sox rarek, de gyanitom, hogy nem 2 millaert...
Mondjuk csoves barbon enis 15/6 tyraelt hasznaltam, de 30-40 korul sztem boven lehet fasza rollos ikt venni, amire nemtom milyen alternativa van

Lde lenyeg, hogy a "szar" meg az "en nem raknek a barbomra olyat" ezekszerint azt jelenti, hogy szuboptimalis az ar/ertek aranya :D


meg gondolom a set bonusok is elég sokat nyomnak a latba mivel az ik set többi darabja is lehet jó. sztem ez a 30milla simán reális
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 09:40am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 05:03pm)
lehet csak miattad tényleg le fogom tölteni a postblockert


ne
inkább csak sírj még
Banned
Posts: 3
Joined: Nov 22 2012
Gold: 0.00
Nov 22 2012 09:52am
igazan nem akartam ide irni de ..
ugy nez ki ez az en napom..

:S..

10. tobb mint egymilliardos item 3 nap alatt... ehh..

lel
lyl
lal
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 22 2012 09:54am
Quote (Pocaklako @ Nov 22 2012 05:52pm)
igazan nem akartam ide irni de ..
ugy nez ki ez az en napom..

:S..

10. tobb mint egymilliardos item 3 nap alatt... ehh..

lel
lyl
lal


elso accod gondolom jspn
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 22 2012 09:56am
Quote (Pocaklako @ 22 Nov 2012 16:52)
igazan nem akartam ide irni de ..
ugy nez ki ez az en napom..

:S..

10. tobb mint egymilliardos item 3 nap alatt... ehh..

lel
lyl
lal


hát most szívesen írnék pár káromkodást
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485862299Next
Add Reply New Topic New Poll