Quote (fahrii @ 25 Jul 2012 19:35)
Ehendoglok, del ota nem ettem semmit. Ugy erzem az izmaim sirnak a tapanyaghiany miatt. Kurva ideges vagyok. Nn izomvesztea
amúgy izomvesztés beindulásához nagyon éhezned kell, szerintem legalább fél nap kaja nélkül kell, hogy elteljen hozzá (bár nyilván anyagcsere függvénye is).
Quote (Karan2_Returned @ 25 Jul 2012 19:43)
sokat nyaralsz :c
alapvetően kurva jó, csak ha visszagondolok, mindig sírnak az izmaim

Quote (Tommy_hun @ 25 Jul 2012 19:53)
Hát akkor -1kg, na jó nem,csak túl éled
Tényleg ti nem szoktátok hülyén érezni magatokat mikor utcán/buszon/vonaton neki álltok kajálni?
Mindig úgy néznek rám mikor előveszem a kis dobozkában a rizs+csirkét, elég frusztráló...
én nem viszek dobozban kaját, bár tervezem, de így is kinéznek néha, mikor előveszem a 10dkg sonkával tömött szendvicset
