d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev182838485861257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 25 2012 11:24am
Quote (Karan2_Returned @ 25 Jul 2012 19:23)
ird föl magadnak valahova hogy peldaul minden hetfön szerdan penteken 10kor elmesz edzeni, huzd fel az orat 10 percel elöbbre es akkor könnyebb tartani a rendszeresseget


nem azzal van a baj, motivációm egész korrekt, hanem hogy nyaralni megyek, ott meg nem nagyon lesz lehetőségem edzeni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2012 11:35am
Ehendoglok, del ota nem ettem semmit. Ugy erzem az izmaim sirnak a tapanyaghiany miatt. Kurva ideges vagyok. Nn izomvesztea
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 25 2012 11:37am
Quote (fahrii @ Jul 25 2012 05:35pm)
Ehendoglok, del ota nem ettem semmit. Ugy erzem az izmaim sirnak a tapanyaghiany miatt. Kurva ideges vagyok. Nn izomvesztea


Hát egyél, én most fejezem be a 150g csirke, 100g rizs, + párolt zöldség combot.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2012 11:41am
Quote (Tommy_hun @ 25 Jul 2012 18:37)
Hát egyél, én most fejezem be a 150g csirke, 100g rizs, + párolt zöldség combot.


buszon ulok es min 1 ora mulva leszek otthon
Ez maga a pokol
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 25 2012 11:43am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 25 2012 06:24pm)
nem azzal van a baj, motivációm egész korrekt, hanem hogy nyaralni megyek, ott meg nem nagyon lesz lehetőségem edzeni


sokat nyaralsz :c
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 25 2012 11:53am
Quote (fahrii @ Jul 25 2012 05:41pm)
buszon ulok es min 1 ora mulva leszek otthon
Ez maga a pokol


Hát akkor -1kg, na jó nem,csak túl éled :D

Tényleg ti nem szoktátok hülyén érezni magatokat mikor utcán/buszon/vonaton neki álltok kajálni?
Mindig úgy néznek rám mikor előveszem a kis dobozkában a rizs+csirkét, elég frusztráló...

This post was edited by Tommy_hun on Jul 25 2012 11:53am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 25 2012 12:12pm
Quote (Tommy_hun @ 25 Jul 2012 19:53)
Hát akkor -1kg, na jó nem,csak túl éled :D

Tényleg ti nem szoktátok hülyén érezni magatokat mikor utcán/buszon/vonaton neki álltok kajálni?
Mindig úgy néznek rám mikor előveszem a kis dobozkában a rizs+csirkét, elég frusztráló...


hát buszon nem is szoktam enni xd de amúgy nem jellemző
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 25 2012 12:59pm
Quote (fahrii @ 25 Jul 2012 19:35)
Ehendoglok, del ota nem ettem semmit. Ugy erzem az izmaim sirnak a tapanyaghiany miatt. Kurva ideges vagyok. Nn izomvesztea


amúgy izomvesztés beindulásához nagyon éhezned kell, szerintem legalább fél nap kaja nélkül kell, hogy elteljen hozzá (bár nyilván anyagcsere függvénye is).

Quote (Karan2_Returned @ 25 Jul 2012 19:43)
sokat nyaralsz :c


alapvetően kurva jó, csak ha visszagondolok, mindig sírnak az izmaim :(

Quote (Tommy_hun @ 25 Jul 2012 19:53)
Hát akkor -1kg, na jó nem,csak túl éled :D

Tényleg ti nem szoktátok hülyén érezni magatokat mikor utcán/buszon/vonaton neki álltok kajálni?
Mindig úgy néznek rám mikor előveszem a kis dobozkában a rizs+csirkét, elég frusztráló...


én nem viszek dobozban kaját, bár tervezem, de így is kinéznek néha, mikor előveszem a 10dkg sonkával tömött szendvicset :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 25 2012 04:09pm
Quote (fahrii @ Jul 25 2012 06:35pm)
Ehendoglok, del ota nem ettem semmit. Ugy erzem az izmaim sirnak a tapanyaghiany miatt. Kurva ideges vagyok. Nn izomvesztea


szerintem ez az izomveszteség csak a fejedben létezik
Quote (Tommy_hun @ Jul 25 2012 06:37pm)
Hát egyél, én most fejezem be a 150g csirke, 100g rizs, + párolt zöldség combot.


ti így számoljátok? jó lenne valami képet látni, hogy ennek mi az eredménye, bár tudom, úgy sem lesz
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 25 2012 04:12pm
Quote (beni @ 26 Jul 2012 00:09)
szerintem ez az izomveszteség csak a fejedben létezik

ti így számoljátok? jó lenne valami képet látni, hogy ennek mi az eredménye, bár tudom, úgy sem lesz


én össze-vissza eszek vega kaját és látod mi lett... pár topiccal arrébb.
csirkelábak :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485861257Next
Add Reply New Topic New Poll