d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev18283848586214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 1 2013 08:42am
öszintén többet vártam az elsö résztől
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2013 09:45am
Megnéztem, nem volt rossz, először az tűnt fel, hogy eléggé siettetik aztán rájöttem, hogy össze-vissza mennek, most vagy én emlékszem rosszul vagy itt a rész végén már az 5. könyvből voltak dolgok, eléggé összefolyik már szóval lehet hülyeség. De legalább nem vettem észre semmi olyan nagy változtatást ami csak azért lett volna, hogy legyen egy OMFG MICSODA EPIC SZEZONNYITÓ rész.

áhh nem, valamiért nagyon későre tettem az unsullied armyt de valahogy így is elég gyorsnak éreztem a részt

This post was edited by Rawen on Apr 1 2013 09:53am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 1 2013 10:42am
Quote (Rawen @ 1 Apr 2013 16:45)
Megnéztem, nem volt rossz, először az tűnt fel, hogy eléggé siettetik aztán rájöttem, hogy össze-vissza mennek, most vagy én emlékszem rosszul vagy itt a rész végén már az 5. könyvből voltak dolgok, eléggé összefolyik már szóval lehet hülyeség. De legalább nem vettem észre semmi olyan nagy változtatást ami csak azért lett volna, hogy legyen egy OMFG MICSODA EPIC SZEZONNYITÓ rész.

áhh nem, valamiért nagyon későre tettem az unsullied armyt de valahogy így is elég gyorsnak éreztem a részt


Minden a 3. könyvből volt csak ugye Selmy a 2. végéből

Elég könnyen megoldották ezt a csavart.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 1 2013 05:44pm
nekem tetszett
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 1 2013 05:54pm
Quote (Rawen @ Apr 1 2013 04:45pm)
Megnéztem, nem volt rossz, először az tűnt fel, hogy eléggé siettetik aztán rájöttem, hogy össze-vissza mennek, most vagy én emlékszem rosszul vagy itt a rész végén már az 5. könyvből voltak dolgok, eléggé összefolyik már szóval lehet hülyeség. De legalább nem vettem észre semmi olyan nagy változtatást ami csak azért lett volna, hogy legyen egy OMFG MICSODA EPIC SZEZONNYITÓ rész.

áhh nem, valamiért nagyon későre tettem az unsullied armyt de valahogy így is elég gyorsnak éreztem a részt


valamiért én is azt éreztem hogy túl gyorsan megy a dolog
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 1 2013 05:56pm
Quote (anyd @ Apr 2 2013 12:54am)
valamiért én is azt éreztem hogy túl gyorsan megy a dolog


pedig elvileg 2 évad lesz a 3. könyvből

egyébként nekem is tetszett
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Apr 2 2013 05:09am
kicsit énis húztam a szám amikor Selmy bemutatkozott, könyvekben sok ideig nem derül ki hogy ő az
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 2 2013 07:10am
Quote (born2fxxk @ 2 Apr 2013 13:09)
kicsit énis húztam a szám amikor Selmy bemutatkozott, könyvekben sok ideig nem derül ki hogy ő az


ja, csak így sok értelme nem lett volna, mivel a könyvben nem látod, hogy NÉMÁ EZ UGYANAZ, MINT AZ A BARISZTÁN, filmen meg egyből kiszúrja mindenki, hogy ugyanaz a színész
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 2 2013 07:14am
Quote (bajcli @ 2 Apr 2013 15:10)
ja, csak így sok értelme nem lett volna, mivel a könyvben nem látod, hogy NÉMÁ EZ UGYANAZ, MINT AZ A BARISZTÁN, filmen meg egyből kiszúrja mindenki, hogy ugyanaz a színész


Kellett volna ilyen titokzatos shotokat csinálni 3 részig úgy, hogy mindig rajta van a csuklya.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 2 2013 07:17am
én nem olvastam a könyvet és már felejtettem is a történetből, igaz megnéztem azt a 6 perces összefoglalót, de nekem valahogy az az érzésem van hogy túl sok kezd lenni a one true king jelölt meg ez az egész : /

több sárkány meg khaleesi jelenet kéne és gg :D

ez a stannis baratheon szál se jön be teljesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586214Next
Add Reply New Topic New Poll