Quote (Rawen @ 13 Oct 2012 14:31)
Ja, LOLSORANDUMB mekkora poén már. 13 része van és elment 2 a semmire, ráadásul az első után ennek a másodiknak semmi értelme nem volt, írjuk át a karakterek személyiségét mert akkor az jó lesz és a lányok elélveznek tőle. Standard fujoshit lett, ahogy előre megmondták de azért reménykedtem, hogy talán nem lesz az.
ha tudnad hany animevel voltam igy
de voltak kellemes csalodasok