d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18283848586198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 11 2012 11:14am
Psycho-Pass
Ez egy határ szar, annyi hülyeség van benne, hogy leírni sincs kedvem. 3 episode rule
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2012 04:31am


/sigh
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2012 06:57am


Daily picture of my waifu
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 06:04am
Nincs kedvem még egyszer leírni, első meg az utolsó vagyok. K-ről van szó.


This post was edited by Rawen on Oct 13 2012 06:16am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 13 2012 06:26am
Quote (Rawen @ 13 Oct 2012 14:04)
Nincs kedvem még egyszer leírni, első meg az utolsó vagyok. K-ről van szó.
http://1.imgland.net/odyL8Aq.png


ennyi erovel minden animet droppolhatsz ha nem tortenik semmi/poenkodnak az elejen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 06:28am
Quote (InfamousMythos @ 13 Oct 2012 14:26)
ennyi erovel minden animet droppolhatsz ha nem tortenik semmi/poenkodnak az elejen


Láttad egyáltalán a 2 részt?
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 13 2012 06:29am
Quote (Rawen @ 13 Oct 2012 14:28)
Láttad egyáltalán a 2 részt?


y tegnap neztem meg
majd beindul :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 06:31am
Quote (InfamousMythos @ 13 Oct 2012 14:29)
y tegnap neztem meg
majd beindul :)


Ja, LOLSORANDUMB mekkora poén már. 13 része van és elment 2 a semmire, ráadásul az első után ennek a másodiknak semmi értelme nem volt, írjuk át a karakterek személyiségét mert akkor az jó lesz és a lányok elélveznek tőle. Standard fujoshit lett, ahogy előre megmondták de azért reménykedtem, hogy talán nem lesz az.

This post was edited by Rawen on Oct 13 2012 06:31am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 13 2012 06:34am
Quote (Rawen @ 13 Oct 2012 14:31)
Ja, LOLSORANDUMB mekkora poén már. 13 része van és elment 2 a semmire, ráadásul az első után ennek a másodiknak semmi értelme nem volt, írjuk át a karakterek személyiségét mert akkor az jó lesz és a lányok elélveznek tőle. Standard fujoshit lett, ahogy előre megmondták de azért reménykedtem, hogy talán nem lesz az.


ha tudnad hany animevel voltam igy
de voltak kellemes csalodasok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 06:40am
Actually fuck this shit, inkább már a következő részt se nézem meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586198Next
Add Reply New Topic New Poll