Quote (josheide @ Oct 24 2012 05:24pm)
huha, most aztan okosabbak lettunk
Be kene zuzni par orrot mert hatha igazunk van.
Ne legyunk mar allatok!
Tomi, neked kell bizonygatnom, hogy parasztul lejáratták a srácot, tetű stílusban? Ennyire nem adsz a szavamra? oké
Annyit írtam, hogy nem sajnálom, de cikket meg nem akarok linkelni, mert úgy meg lehet találni az illetőt, amire egyáltalán nincsen szükségem
/mindenesetre köszönöm a stílust, innentől én is így fogok állni hozzád
This post was edited by Jancsipapa on Oct 24 2012 11:37am