d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev182838485861468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2012 09:24am
Quote (Jancsipapa @ 24 Oct 2012 07:47)
egy régi ismerősöm is kikerült az indexre, undorító stílusban írták meg azt, ami tutira nem történt meg

az ok : függetlenként, volt jobbikosként volt ott xy város kabinetirodájának a vezetője :) úgyhogy nem ma fogom elkezdeni sajnálni őket, nem egy embert tettek tönkre a gyalázkodásaik miatt


huha, most aztan okosabbak lettunk

Be kene zuzni par orrot mert hatha igazunk van.

Ne legyunk mar allatok!
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Oct 24 2012 10:51am
Bajnai Gordon interjút ad perpillanat a Klubrádióban a Szabad sáv c. műsorban.

Már majd' 1 órája megy... érdekes dolgokat mond, érdemes meghallgatni. :)

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Oct 24 2012 10:55am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 11:13am
Quote (josheide @ Oct 24 2012 04:24pm)
huha, most aztan okosabbak lettunk

Be kene zuzni par orrot mert hatha igazunk van.

Ne legyunk mar allatok!


inkább tűrjük el ezeket a semmirekellő mocskokat, a szenzációhajhász, megtévesztő, olcsó stílusú cikkeikkel, tele helyesírási és fogalmazási hibákkal
minőségében az origo és az index is kb blikk szint
nagyon sajnálom szegény "újságírót"
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:15am
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 19:13)
inkább tűrjük el ezeket a semmirekellő mocskokat, a szenzációhajhász, megtévesztő, olcsó stílusú cikkeikkel, tele helyesírási és fogalmazási hibákkal
minőségében az origo és az index is kb blikk szint
nagyon sajnálom szegény "újságírót"


Vannak más módszerek is, az, hogy megvered elég szánalmas megoldás.
Ráadásul tömegesen.

This post was edited by Rawen on Oct 24 2012 11:18am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2012 11:23am
Quote (A122 @ Oct 23 2012 02:43am)
http://www.youtube.com/watch?v=80TAKQe-ZzM

9:08
riporter: "...a szalonzsidózás körébe tartozó megjegyzéseikkel, az önével, a más képviselőtársai szájából is elhangzó ilyen kijelentésekkel önök szerint lehet szavazatot gyűjteni?"


Hát ööö végülis csak Mo. 3. legnagyobb pártjáról van szó... :D
Idióta.


Ennyire jó dolguk van itthon az újságíróknak. Ebben az országban a zsidózás a legnagyobb probléma ezek szerint.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 11:23am
Quote (Rawen @ Oct 24 2012 06:15pm)
Vannak más módszerek is, az, hogy megvered elég szánalmas megoldás.
Ráadásul tömegesen.


szerintem ebben az országban a szavaknak nincs ereje
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:28am
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 19:23)
szerintem ebben az országban a szavaknak nincs ereje


Akkor mit számít, hogy mit ír le?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2012 11:30am
Quote (Rawen @ Oct 24 2012 06:28pm)
Akkor mit számít, hogy mit ír le?


Esetleg néha az igazat is leírhatná, kivételesen.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 11:33am
Quote (Rawen @ Oct 24 2012 06:28pm)
Akkor mit számít, hogy mit ír le?


újságírónál mit számít, hogy mit ír le?
mit olvasok
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 24 2012 11:34am
Quote (josheide @ Oct 24 2012 05:24pm)
huha, most aztan okosabbak lettunk

Be kene zuzni par orrot mert hatha igazunk van.

Ne legyunk mar allatok!


Tomi, neked kell bizonygatnom, hogy parasztul lejáratták a srácot, tetű stílusban? Ennyire nem adsz a szavamra? oké

Annyit írtam, hogy nem sajnálom, de cikket meg nem akarok linkelni, mert úgy meg lehet találni az illetőt, amire egyáltalán nincsen szükségem

/mindenesetre köszönöm a stílust, innentől én is így fogok állni hozzád

This post was edited by Jancsipapa on Oct 24 2012 11:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485861468Next
Add Reply New Topic New Poll