d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev182838485865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:37pm
Quote (Vismajor @ 6 Oct 2011 20:36)
én adok érte 5.5 k-t


5700 -ba bármikor szerzek neked
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 6 2011 12:38pm
Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 07:32pm)
Nekem kell, komolyan.


viszed a büfébe MI



Egyébként benne leszek a hirtvben! az egyetemre jött egy foszer és felvett minket
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 12:38pm
Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 07:35pm)
NEKEM KELL
/DEAL


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 07:35pm)
jó sry, nem lehet elég óvatos az ember :lol:

na de meddig jó? azért érdeklődöm ennyit mert lehet elvinném



lehet vs DEAL
hmm
elkéstél baszúr
btw most otthon vagyok, majd hétfő du. lesefteljük
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 12:39pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:38)
lehet vs DEAL
hmm
elkéstél baszúr
btw most otthon vagyok, majd hétfő du. lesefteljük


:(

sebaj, igazából burnt jobban szeretem, az meg alapból ennyi, csak hát rb az stíl
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:40pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:38)
lehet vs DEAL
hmm
elkéstél baszúr
btw most otthon vagyok, majd hétfő du. lesefteljük


akkor vihetem? :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 12:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 07:39pm)
:(

sebaj, igazából burnt jobban szeretem, az meg alapból ennyi, csak hát rb az stíl



a Burn miatt kerültem anno korházba annyira begörcsölt a vesém tőle
10 napig fekete teát ittam és pisáltam csak utána

Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 07:40pm)
akkor vihetem? :D


hétfőn suli után okj
vagy vasárnap délután
majd rádcsörgök

This post was edited by szabika on Oct 6 2011 12:41pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:43pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:40)
a Burn miatt kerültem anno korházba annyira begörcsölt a vesém tőle
10 napig fekete teát ittam és pisáltam csak utána



hétfőn suli után okj
vagy vasárnap délután
majd rádcsörgök



400-ért adom.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 12:43pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:40)
a Burn miatt kerültem anno korházba annyira begörcsölt a vesém tőle
10 napig fekete teát ittam és pisáltam csak utána


lol wut happened

amúgy inkább múltidő, kb. 1 évig minden buli előtt / alatt alap volt 1-2 energiaital, néha több, de mostmár egy jó ideje nem iszom szerencsére
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 12:50pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 07:43pm)
lol wut happened

amúgy inkább múltidő, kb. 1 évig minden buli előtt / alatt alap volt 1-2 energiaital, néha több, de mostmár egy jó ideje nem iszom szerencsére


nem tudták a dokik se biztosra mondani mi volt
vélhetőleg vesehomok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 12:51pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:50)
nem tudták a dokik se biztosra mondani mi volt
vélhetőleg vesehomok


de mitől, túlzott burnfogyasztás v wtf?
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485865001Next
Closed New Topic New Poll