Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 07:39pm)

sebaj, igazából burnt jobban szeretem, az meg alapból ennyi, csak hát rb az stíl
a Burn miatt kerültem anno korházba annyira begörcsölt a vesém tőle
10 napig fekete teát ittam és pisáltam csak utána
Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 07:40pm)
akkor vihetem?

hétfőn suli után okj
vagy vasárnap délután
majd rádcsörgök
This post was edited by szabika on Oct 6 2011 12:41pm