Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2011 13:16)
kár hogy lemaradtam az utolsó 20 oldalról, bár úgyis ott lendült be smattakony, szóval arról nem sajnálom, hogy lemaradtam.
alles zusammen jó kis topic volt, könnycseppeket csalt a szemembe

Amúgy nem értem mi ez a hatalmas lelkesedés Smat ellen. _Annyira_ nem múlja alul az átlagszínvonalat itt, és alapvetőleg jószándékú csak valahogy mindig félresiklanak a dolgok.