d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18283848586129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2011 06:07pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:05am)
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/midnight_sun/blog/snoopdogg.JPG


elég zorall kép
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 06:07pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 12:05am)
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/midnight_sun/blog/snoopdogg.JPG


Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2011 06:08pm
Quote (Rezs @ May 19 2011 02:07am)
http://img.chan4chan.com/img/2009-03-10/1236699539416.jpg


ez a forma eléggé kilehet
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 06:22pm
Quote (Rezs @ 19 May 2011 02:07)
http://img.chan4chan.com/img/2009-03-10/1236699539416.jpg


: DDDDDDDDDDDD


Quote (SnoopDogg @ 19 May 2011 02:07)
elég zorall kép


Quote (SnoopDogg @ 19 May 2011 02:08)
ez a forma eléggé kilehet


multi vagy vagy newfag?
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2011 06:36pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:22am)
: DDDDDDDDDDDD






multi vagy vagy newfag?



egyik válasz sem kecsegtet semmi jóval, de a multi nagyon nem rám illik
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 11:10pm
huh, látom tegnap belendültetek rendesen

ez a beszéd :hug:
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 19 2011 12:07am
mitől lett ez 84 oldal? Előkerült Jozef vagy mi?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 01:53am
Quote (Rezs @ May 18 2011 10:45pm)
NE
: DDDDDDDDDDDD

ez meg honnan van bazdmeg? :D


én printscreeneltem webcamről :lol:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2011 02:16am
kár hogy lemaradtam az utolsó 20 oldalról, bár úgyis ott lendült be smattakony, szóval arról nem sajnálom, hogy lemaradtam.

alles zusammen jó kis topic volt, könnycseppeket csalt a szemembe :cry:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 02:18am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2011 13:16)
kár hogy lemaradtam az utolsó 20 oldalról, bár úgyis ott lendült be smattakony, szóval arról nem sajnálom, hogy lemaradtam.

alles zusammen jó kis topic volt, könnycseppeket csalt a szemembe :cry:


Amúgy nem értem mi ez a hatalmas lelkesedés Smat ellen. _Annyira_ nem múlja alul az átlagszínvonalat itt, és alapvetőleg jószándékú csak valahogy mindig félresiklanak a dolgok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586129Next
Closed New Topic New Poll