Quote (lacketto @ Aug 1 2010 12:11am)
elmegy a picsa aludni aztan mehet a dota reggelig!
az enyim már alszik, de most se fogom végig nézni a ponyvaregényt, mert mindig megnézi az órát ha lefekszem mellé és ha hajnal akkor durci van másnap mert délig alszom
fél 3 még oké de fél 5 kiverné a biztosítékot