d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev182838485865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 06:21pm
Quote (sub0 @ Jul 31 2010 11:27pm)
uberpro


tessék?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 06:26pm
Quote (lacketto @ Aug 1 2010 12:11am)
elmegy a picsa aludni aztan mehet a dota reggelig!


az enyim már alszik, de most se fogom végig nézni a ponyvaregényt, mert mindig megnézi az órát ha lefekszem mellé és ha hajnal akkor durci van másnap mert délig alszom
fél 3 még oké de fél 5 kiverné a biztosítékot
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 06:27pm
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 12:21am)
tessék?


ki akarok menni vegasba :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 31 2010 06:41pm
Most hívott 1 komám ..
Csak annyit mondott bele: The game.
Vesztettem.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 06:41pm
na elmegyek aludni

gg bb thx gl hf jo8
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:48pm
Quote (Ghostmasterq @ Aug 1 2010 12:41am)
Most hívott 1 komám ..
Csak annyit mondott bele: The game.
Vesztettem.


fu
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 08:53pm
ez melyik game/anime... ?


Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 31 2010 09:18pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 04:53)
ez melyik game/anime... ?


http://planetrenders.net/renders/albums/userpics/580973/vanille-and-hecatoncheir.png


10másodperc google skill

Final Fantasy XIII

na jóéjt/reggelt/egyebet

This post was edited by hedgehogsword on Jul 31 2010 09:18pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2010 12:41am
jó reggelt
csodálatos napnak nézek ma elébe
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 1 2010 03:02am
31 Jul 2010 22:04 flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46348722&p=310395991 in 50 days, 11 hours

hi
pedíg épphogycsak 3 napja jött le xd
+ 7 óra suspi

ja és tegnap voltam jóféle házibuliban, szívtunk duktunk tegeltünk

ja és tegnap reggel 6 óta nem aludtam :(
kivéve azt az 1 órát amit félájultan töltöttem most reggel 8 tól egy hintaágyon

This post was edited by Namechange on Aug 1 2010 03:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485865001Next
Closed New Topic New Poll