d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18283848586410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Jun 28 2010 04:50pm
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 17:22)
Hátha tied az a trek a profilodban akkor profinak számítasz közöttünk 8)


Nem... nem az enyém... :cry:

Egy Trek montim van..., szeretek erdőben is tekerni, oda meg alakalmatlan a versenybicó... : /


Quote (hedgehogsword @ 29 Jun 2010 00:16)
bizony-bizony.. szegény Sipi.. :D


yy xDDD

Mi meg beálltunk mögé szélárnyékba... epic volt. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 03:02am
Schwinn bringa 50be ha valakit érdekel: http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21057
Fitness kormányos vagy miez :D


Annyira nem rossz.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2010 03:35am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 10:02am)
Schwinn bringa 50be ha valakit érdekel: http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21057
Fitness kormányos vagy miez :D


Annyira nem rossz.


52es ^^

Ma amúgy elvittem pumpálni szervizbe a bicóm, végül ott hagytam váltó fixálásra is :lol:
Meg lehet onnan lesz cipőm inkább bár ő is 3 hetet mondott :S
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 03:38am
Quote (szabika @ 29 Jun 2010 11:35)
52es ^^


Nem mindenki olyan colosgeci mint te, btw gyere fel msnre... -.-'


Quote (szabika @ 29 Jun 2010 11:35)
Ma amúgy elvittem pumpálni szervizbe a bicóm, végül ott hagytam váltó fixálásra is :lol:
Meg lehet onnan lesz cipőm inkább bár ő is 3 hetet mondott :S


Lóóóól, 1/1-be is tudsz majd váltani most már???? :O
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 04:34am
Afk tekerek!

Kihasználom az időt az MTB-ommal ameddig még velem van. :( :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2010 04:39am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 10:38am)
Nem mindenki olyan colosgeci mint te, btw gyere fel msnre... -.-'




Lóóóól, 1/1-be is tudsz majd váltani most már???? :O


idk
sztem nem fogja tudni megcsinálni mert fizikai képtelenség :D
sztem a szerelő nem fogta fel a dolgot, mert fent az eladó sráccal beszéltem és azt mondta hogyha hátul változtattam a terelőt akkor első váltó csere a minimum lett volna :lol:

sztem marad a régiben, de legalább fel lesz pumpálva a kerekem ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 05:24am
Quote (szabika @ 29 Jun 2010 12:39)
idk
sztem nem fogja tudni megcsinálni mert fizikai képtelenség :D
sztem a szerelő nem fogta fel a dolgot, mert fent az eladó sráccal beszéltem és azt mondta hogyha hátul változtattam a terelőt akkor első váltó csere a minimum lett volna :lol:

sztem marad a régiben, de legalább fel lesz pumpálva a kerekem ^^


JA pumpálásért fizet xezer ft-ot, fy...
Ahelyett, hogy vennél egy kis pumpát...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2010 05:27am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 12:24pm)
JA pumpálásért fizet xezer ft-ot, fy...
Ahelyett, hogy vennél egy kis pumpát...


freeben van a pumpálás :D
amúgy elvileg ma jött meg a punpa a boltba, de még nem hívtak hogy menjek érte
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 29 2010 08:43am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 09:02am)
Schwinn bringa 50be ha valakit érdekel: http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21057
Fitness kormányos vagy miez :D


Annyira nem rossz.


nekem ez nemteccik. inkább a feléért veszek egy régebbit :P
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 29 2010 08:46am
Quote (SamLee @ 29 Jun 2010 16:43)
nekem ez nemteccik. inkább a feléért veszek egy régebbit :P


pedig szép bicó..
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586410Next
Add Reply New Topic New Poll