Quote (Baleee @ Jun 29 2010 10:38am)
Nem mindenki olyan colosgeci mint te, btw gyere fel msnre... -.-'
Lóóóól, 1/1-be is tudsz majd váltani most már????

idk
sztem nem fogja tudni megcsinálni mert fizikai képtelenség

sztem a szerelő nem fogta fel a dolgot, mert fent az eladó sráccal beszéltem és azt mondta hogyha hátul változtattam a terelőt akkor első váltó csere a minimum lett volna

sztem marad a régiben, de legalább fel lesz pumpálva a kerekem ^^