Quote (bajcli @ 18 Nov 2011 23:31)
nekem olyan nagy bajom nem volt eddig vele, de a múltkor megnéztem az első évad első részeit, és majdnem sírva fakadtam, hogy azokhoz képest mekkora szar a mostani.
tiszta random fos sitcom lett belőle

yy, a poénok valahogy már nem a régiek.
meg ami nem tetszik, hogy nagyon erőltetik az amy (aki engem igencsak idegesít) + bernadette szálat. kissé unalmas.