d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev182838485861141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 18 2011 04:34pm
two and a half men S08: fasza volt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 18 2011 04:35pm
Quote (sylke @ 19 Nov 2011 00:32)
meghát penny is mennyivel csunyább már


meg sheldon is
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 18 2011 05:11pm
Quote (bajcli @ 18 Nov 2011 23:31)
nekem olyan nagy bajom nem volt eddig vele, de a múltkor megnéztem az első évad első részeit, és majdnem sírva fakadtam, hogy azokhoz képest mekkora szar a mostani.
tiszta random fos sitcom lett belőle :(


yy, a poénok valahogy már nem a régiek.

meg ami nem tetszik, hogy nagyon erőltetik az amy (aki engem igencsak idegesít) + bernadette szálat. kissé unalmas.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 19 2011 10:44am
the walking dead-et nézegetem mostanában, igazából elég gagyi, sokszor fogom a fejem, de a trancsírozás jó, meg a zombis storykat túlságosan kedvelem ahhoz, hogy ne nézzem
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 19 2011 10:46am
asszem életemben először elkezdek követni egy sorozatot, az új Beavis és Butthead az MTV-n, heti fél óra kb. szóval nem nagyon megterhelő.

edit: itt nézhető http://tv.blinkx.com/show/beavis-and-butt-head/JEPOiGRkFA09vf-fv-8I_5FcgUjFcsBDVQvNBxcmrXU#s9e4

itthon a videobb-s linkek működnek de sak a season 9

This post was edited by daneeka10 on Nov 19 2011 10:46am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 20 2011 03:53pm
Végignéztem. nem lehet így vége.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 20 2011 04:02pm
Quote (Ghostmasterq @ 20 Nov 2011 22:53)
Végignéztem. nem lehet így vége.


én se értettem magamtól, olvass utána, elég durva
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 20 2011 04:31pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Nov 2011 23:02)
én se értettem magamtól, olvass utána, elég durva


azt hiszem megértettem
elhaltam
/e
ez a rendező egy zseni

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 20 2011 04:42pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 20 2011 04:57pm
Quote (Ghostmasterq @ 21 Nov 2011 00:31)
azt hiszem megértettem
elhaltam
/e
ez a rendező egy zseni


most melyik sorozatról van szó?
barátok köztöt kizártam, mert annak még nincs vége
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 20 2011 04:59pm
Quote (bajcli @ 20 Nov 2011 23:57)
most melyik sorozatról van szó?
barátok köztöt kizártam, mert annak még nincs vége



Maffiózók

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 20 2011 04:59pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485861141Next
Add Reply New Topic New Poll