d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev18283848586828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 23 2009 12:55pm
Quote (sylKE @ Dec 23 2009 06:52pm)
Ádám te kibaszott nyomorék
te sem mész többet midre


én mondtam ,hogy gond lesz a nortom a kezemben. A gyengepontom :c
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2009 12:56pm
Quote (ikszipszilon @ 23 Dec 2009 20:55)
én mondtam ,hogy gond lesz a nortom a kezemben. A gyengepontom :c


a mid, a hon!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 23 2009 01:00pm
Szar volt az a Soul Reaper.. Nem jo az semmire, amint latom.. Az az auraja szart se ert kb a regenjuk ellen, pedig alig volt rajtuk...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2009 01:02pm
Quote (Moonflow @ 23 Dec 2009 21:00)
Szar volt az a Soul Reaper.. Nem jo az semmire, amint latom.. Az az auraja szart se ert kb a regenjuk ellen, pedig alig volt rajtuk...


Aura lategame-ben a legjobb.. az aktuális max hp-t szedi folyamatosan százalékos alapon. ^^
Nem egy könnyű char.
Ha valakit érdekel a fentebb említett stuff (ui), akkor rikkantson!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 23 2009 01:04pm
Quote (ecneB @ 23 Dec 2009 20:02)
Aura lategame-ben a legjobb.. az aktuális max hp-t szedi folyamatosan százalékos alapon. ^^
Nem egy könnyű char.
Ha valakit érdekel a fentebb említett stuff (ui), akkor rikkantson!


Igen, gondoltam, mert atgondolva 0.9% egy 2500 hps karirol az 25 dmg secenkent.. 20 secig ha tart egy fight, akkor az 500 dmg per kari.
Jo az, igen, csak odaig el kell jutni, ami nekem ofc nem ment. Cuccokat se tudtam ra, szal gf.

Ja, meg kene az a cuccos interface, szal PM pls :D

This post was edited by Moonflow on Dec 23 2009 01:04pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2009 01:07pm
Quote (Moonflow @ 23 Dec 2009 21:04)
Igen, gondoltam, mert atgondolva 0.9% egy 2500 hps karirol az 25 dmg secenkent.. 20 secig ha tart egy fight, akkor az 500 dmg per kari.
Jo az, igen, csak odaig el kell jutni, ami nekem ofc nem ment. Cuccokat se tudtam ra, szal gf.


Rossz!
2500-2500x0.009 1. sec
De ha csak 1400 az aktuális hp-ja akkor az x. -dik secben, akkor 1400-1400x0.009 legalábbis szvsz így van..
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 23 2009 01:08pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 23 2009 01:08pm
Quote (ecneB @ 23 Dec 2009 20:07)
Rossz!
2500-2500x0.009 1. sec
De ha csak 1400 az aktuális hp-ja akkor az x. -dik secben, akkor 1400-1400x0.009 legalábbis szvsz így van..


ja, tenyleg rofl
baszdmeg, de hulye vagyok.. regen matekoztam, elkapkodtam. De ciki.

Quote (farki @ 23 Dec 2009 20:08)
http://img188.imageshack.us/img188/265/legionnaireartcopy.jpg


lolop xDD
lol most igy pakolas kozben elgondolkodtam ezen a kepen... vajon van olyan AGYHALOTT, RETARDALT ember, aki ezt tenyleg megcsinalja? Marmint az Axe-szal kozepre menni, de kozben tettetni hogy pro, etc... Nagy az Isten allatkertje, az biztos..

This post was edited by Moonflow on Dec 23 2009 01:14pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2009 01:13pm
GUIDE



Link: http://www.mediafire.com/?t4zwudmhmd5

Ezt bemásolni ide:

Linux: /home/<username>/HoN/game/
Windows 7: C:\Program Files\Heroes of Newerth\game\
Windows Vista: C:\Program Files\Heroes of Newerth\game\
Windows XP: C:\Program Files\Heroes of Newerth\game\

Bardui configja:





Note: Most Elements from Bard UI and Barter UI are movable and togglable. You need to reset Bard UI Settings the first time (Meaning start HoN, press f6 and go to Bard UI Settings, reset and restart HoN). Buffs and Team UI have to be positioned in Bard UI Menu.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 23 2009 01:42pm
Quote (sylKE @ 23 Dec 2009 19:52)
Ádám te kibaszott nyomorék
te sem mész többet midre


Quote (ecneB @ 23 Dec 2009 19:54)
8 perc, 3 torony, négy halál, sennheiser..


:'D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586828Next
Add Reply New Topic New Poll