Quote (ecneB @ 23 Dec 2009 20:07)
Rossz!
2500-2500x0.009 1. sec
De ha csak 1400 az aktuális hp-ja akkor az x. -dik secben, akkor 1400-1400x0.009 legalábbis szvsz így van..
ja, tenyleg rofl
baszdmeg, de hulye vagyok.. regen matekoztam, elkapkodtam. De ciki.
Quote (farki @ 23 Dec 2009 20:08)
http://img188.imageshack.us/img188/265/legionnaireartcopy.jpg
lolop xDD
lol most igy pakolas kozben elgondolkodtam ezen a kepen... vajon van olyan AGYHALOTT, RETARDALT ember, aki ezt tenyleg megcsinalja? Marmint az Axe-szal kozepre menni, de kozben tettetni hogy pro, etc... Nagy az Isten allatkertje, az biztos..
This post was edited by Moonflow on Dec 23 2009 01:14pm