Quote (Vharimatras @ May 20 2010 03:41pm)
Barcelona-szurkoló szívesen ölt női fehérneműt otthonának magányában, hogy ezzel is kifejezze ragaszkodását csapatához.
:DDDDDDDDDDDDD
Meg még azt is, hogy a legerősebb összeállításában pályára lépő Barcelona jobb napjain is csak akkor állhat a hatalmas ManU útjába, ha Sir Alex kegyet gyakorolva leállítja az övéit + 3-nál.

Quote (ZeNoR @ May 20 2010 03:46pm)
gecire nem vicces :c mélységesen felháborít ez az oldal legalábbis a Barca része.
hát akkor bizony ennyi eszed van
This post was edited by Sorvatkutyuska on May 20 2010 09:46am