d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18283848586382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 20 2010 09:44am
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 04:43pm)
CSőves ez az NST blog kinek szurkol imo?


van HAJRÁ INTER és HAJRÁ BAYERN c. bejegyzés is
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:45am
Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 17:44)
van HAJRÁ INTER és HAJRÁ BAYERN c. bejegyzés is


ez egy hülyeség mert van Mocskos Inter meg Mocskos Bayern cimű bejegyzés is ez az oldal értelmetlen.. egy szenny

This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 09:45am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 09:45am
Quote (Vharimatras @ May 20 2010 03:41pm)


Barcelona-szurkoló szívesen ölt női fehérneműt otthonának magányában, hogy ezzel is kifejezze ragaszkodását csapatához.
:DDDDDDDDDDDDD


Meg még azt is, hogy a legerősebb összeállításában pályára lépő Barcelona jobb napjain is csak akkor állhat a hatalmas ManU útjába, ha Sir Alex kegyet gyakorolva leállítja az övéit + 3-nál.
B)
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 03:46pm)
gecire nem vicces :c mélységesen felháborít ez az oldal legalábbis a Barca része.


hát akkor bizony ennyi eszed van

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 20 2010 09:46am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:46am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 17:45)
Barcelona-szurkoló szívesen ölt női fehérneműt otthonának magányában, hogy ezzel is kifejezze ragaszkodását csapatához.
:DDDDDDDDDDDDD


gecire nem vicces :c mélységesen felháborít ez az oldal legalábbis a Barca része.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 20 2010 09:46am
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 04:45pm)
ez egy hülyeség mert van Mocskos Inter meg Mocskos Bayern cimű bejegyzés is ez az oldal értelmetlen.. egy szenny


sztem csak pártatlan
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:47am
Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 17:46)
sztem csak pártatlan


hehe azért idegesít xD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 20 2010 09:47am
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 04:46pm)
gecire nem vicces :c mélységesen felháborít ez az oldal legalábbis a Barca része.


MÉLYSÉGESEN FELHÁBORÍT

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mennyé vegyél 10 dkg öniróniát
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:48am
Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 17:47)
MÉLYSÉGESEN FELHÁBORÍT

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mennyé vegyél 10 dkg öniróniát


A PATIKÁBAN LEHET KAPNI? :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 20 2010 09:49am


Nem beszéltünk még a támadóikról - támadókat írtunk, mert támadósornak nem neveznénk egy olyan társaságot, ahol Park Dzsi Szung kezdő, és Berbatov meghatározó ember lehet. Az a Berbatov, aki annyira flegma és nagyképű, hogy Céronaldó előre köszön neki.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:50am
Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 17:49)
http://m.blog.hu/ns/nst/image/HapciB/Mocskos/693syw.gif

Nem beszéltünk még a támadóikról - támadókat írtunk, mert támadósornak nem neveznénk egy olyan társaságot, ahol Park Dzsi Szung kezdő, és Berbatov meghatározó ember lehet. Az a Berbatov, aki annyira flegma és nagyképű, hogy Céronaldó előre köszön neki.


oké nah afk kaja XD

This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 09:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586382Next
Add Reply New Topic New Poll