d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev182838485861887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 25 2009 05:09pm
Quote (H4xooR @ Sun, Jul 26 2009, 12:05am)
lvl 70! hell yeah!


: D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 25 2009 08:24pm
northrenden miert nem lehet repulni?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 25 2009 08:26pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 04:24)
northrenden miert nem lehet repulni?


megkell venni a cold weather akármit,ami 1 k gold, de csak lvl 77től veheted meg :(

na tényleg alszom.gn8
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 25 2009 08:42pm
Quote (H4xooR @ Sun, Jul 26 2009, 03:26am)
megkell venni a cold weather akármit,ami 1 k gold, de csak lvl 77től veheted meg :(

na tényleg alszom.gn8


van ez a the nexus nevu torony
ide hogy jutok be.... ott van egy csomo quest de nemtok bemenni
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 25 2009 08:58pm
jo hat en ezt feladtam : D
korbekerultem az egesz hegyet
bementem abba a barlangba, gondoltam azon keresztul at lehet menni, de aztan megse
aztan hazamentem soulstoneval, a varosban meg annyira elkeveredtem hogy az innbe se talaltam vissza ^^
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 25 2009 09:06pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 04:58)
jo hat en ezt feladtam : D
korbekerultem az egesz hegyet
bementem abba a barlangba, gondoltam azon keresztul at lehet menni, de aztan megse
aztan hazamentem soulstoneval, a varosban meg annyira elkeveredtem hogy az innbe se talaltam vissza ^^


térképről nem hallottál még? :D
én évekig wowzottam, de én csak instában tévedtem el, mert abban ugye nem volt régen térkép
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 25 2009 09:10pm
Quote (Aston @ Sun, Jul 26 2009, 04:06am)
térképről nem hallottál még? :D
én évekig wowzottam, de én csak instában tévedtem el, mert abban ugye nem volt régen térkép


hat varosban az is elegge hasznalhatatlan, most azon mit latok? mindenhol hazak
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 25 2009 09:14pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 05:10)
hat varosban az is elegge hasznalhatatlan, most azon mit latok? mindenhol hazak


de hát istenem. őrök mindenhol vannak és azok útbaigazítanak. meg a questek is sokszor mondják, hogy melyik város rész, és.és.és...
nőböl vagy vagy mi van? :D én pár nap alatt megtanultam, hogy melyik városban hol merre kell fordulni meg hát megkell találni a központi helyeket és azokból kiindulva elég jól lehet tájékozódni, de az egész kurva jól adja magát sztm.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 25 2009 11:31pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 04:58)
jo hat en ezt feladtam : D
korbekerultem az egesz hegyet
bementem abba a barlangba, gondoltam azon keresztul at lehet menni, de aztan megse
aztan hazamentem soulstoneval, a varosban meg annyira elkeveredtem hogy az innbe se talaltam vissza ^^


borean tundrában az amber ledge nevű helyen találsz egy nagy sárkányt ami átrepít coldarrába
az a "nexus torony" amúgy 3 instát tartalmaz, nexus, oculus és eye of eternity raid (mondjuk utóbbi kettőnek endgame lesz szerepe)
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485861887Next
Add Reply New Topic New Poll