d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev18283848586183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2008 12:11pm
Quote (T4L_K1 @ Thu, 11 Sep 2008, 19:06)
summonra hat.
meg animacio latszik, ha eltalalod a masikat.


Azt tudom, hogy animacio latszik.

Quote (Oberon_os @ Thu, 11 Sep 2008, 18:59)
lolz. Kár hogy_minionokból_ működik.


Ezt is tudom, csak kár, hogy alig kapsz abbol is.

This post was edited by kabraxis6 on Sep 11 2008 12:11pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 11 2008 12:12pm
Quote (kabraxis6 @ Thu, Sep 11 2008, 07:11pm)
Ezt is tudom, csak kár, hogy alig kapsz abbol is.


"Idiota."

btw, volt már, hogy nem volt igazad?biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2008 12:16pm
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 11 Sep 2008, 19:12)
"Idiota."

btw, volt már, hogy nem volt igazad?biggrin.gif


Volt, ofc.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 11 2008 12:17pm
Quote (kabraxis6 @ Thu, Sep 11 2008, 07:16pm)
Volt, ofc.


NA EZ EGY TROPHYQUOTE!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 21 2008 04:22am
15life lc @ norm travi smile.gif
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 21 2008 04:24am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 21 Sep 2008, 10:22)
15life lc @ norm travi smile.gif


12 manával ~300++ fg lenne. biggrin.gif

/e vagy AR-el? Jaj, már a vlld cuccokat is kezdem elfelejteni! ohmy.gif

This post was edited by Oberon_os on Sep 21 2008 04:24am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 21 2008 04:26am
Quote (Oberon_os @ Sun, 21 Sep 2008, 11:24)
12 manával ~300++ fg lenne. biggrin.gif

/e vagy AR-el? Jaj, már a vlld cuccokat is kezdem elfelejteni! ohmy.gif


Szerintem SCre gondolsz.
Azok szoktak 15 life / 12 mana lenni.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 21 2008 04:32am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 21 Sep 2008, 10:26)
Szerintem SCre gondolsz.
Azok szoktak 15 life / 12 mana lenni.


Igen, a 15/12 sc-vel kevertem össze, LC-n AR-t, illetve def palák defet szoktak keresni rajta (és egyik lld-hez, másik vlld-hez kell sleep.gif)
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 21 2008 04:40am
Quote (Oberon_os @ Sun, 21 Sep 2008, 12:32)
Igen, a 15/12 sc-vel kevertem össze, LC-n AR-t, illetve def palák defet szoktak keresni rajta (és egyik lld-hez, másik vlld-hez kell sleep.gif)


jaja...smile.gif hajj, de hiányzik vlld is...
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 21 2008 05:19am
Ugyan nem drop, de szamomra (s Gyulanak is) trophy erteku:
megfejtettem a regi accom passat, ami mindossze 5 honap fejtoresbe kerult.
S ennek nyomat is hagytuk a Csehszlovak subon.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586183Next
Closed New Topic New Poll