Quote (T4L_K1 @ Thu, 11 Sep 2008, 19:06)
summonra hat.
meg animacio latszik, ha eltalalod a masikat.
Azt tudom, hogy animacio latszik.
Quote (Oberon_os @ Thu, 11 Sep 2008, 18:59)
lolz. Kár hogy_minionokból_ működik.
Ezt is tudom, csak kár, hogy alig kapsz abbol is.
This post was edited by kabraxis6 on Sep 11 2008 12:11pm