Quote (dunaicapa @ Sat, Dec 13 2008, 09:01pm)
nem olcso ^^
szerintem nem ilyenkben kéne csökkenteni az fgt
akinek normális neve van (mint pl neked) annak könnyű beszélnie
nekem meg ilyen gyökér nickem van

szóval lehet majd énis befektetek egy namechangebe