d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev18288298308318321468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 2 2016 06:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Oct 2016 13:44)
kár, hogy ez utólag jutott eszedbe :DD


pénteken még mondtam HunIndex-nek, hogy nyitok róla topicot, de kiment a fejemből
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2016 06:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Oct 2016 14:42)
nem ertem a fennakadas targyat
szerinted nem mertem volna faszt vagy orbant vagy akarmit irni a szavazolapra vagy mi :D


én csupán csak csalodtam, nagyon mondogattad hogy te bizony faszt fogsz rajzolni rá
de mégse ez történt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2016 06:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Oct 2016 18:44)


ezt most vettem eszre
10/10re ratelem

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 2 2016 06:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2016 06:49am
Quote (sylke @ 2 Oct 2016 14:48)
én csupán csak csalodtam, nagyon mondogattad hogy te bizony faszt fogsz rajzolni rá
de mégse ez történt


sajnálom, hogy csalódást kellett okozzak
ajánlom figyelmedbe azt az indexes cikket ahol a faszi nem, hogy rajzolt, hanem egyenesen rátette a faszát a szavazólapra, majd lefényképezte
hátha az kárpótol.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2016 06:52am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Oct 2016 14:49)
sajnálom, hogy csalódást kellett okozzak
ajánlom figyelmedbe azt az indexes cikket ahol a faszi nem, hogy rajzolt, hanem egyenesen rátette a faszát a szavazólapra, majd lefényképezte
hátha az kárpótol.


nem, nem kárpotol, és bazdmeg hogy ennyire felhypeoltad a dolgot és aztán szar se lett belöle
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 2 2016 06:56am
istenem de fogok röhögni ha érvénytelen lesz
10 milliárd forintból, a rendőrség, a tek, a polgármesterek, az egész kibaszott fidesz 400%al kampányolt és az emberek leszarják (csak azok mennek szavazni érvényesen akik ostoba szarok)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2016 06:57am
Quote (anyd @ 2 Oct 2016 14:56)
istenem de fogok röhögni ha érvénytelen lesz
10 milliárd forintból, a rendőrség, a tek, a polgármesterek, az egész kibaszott fidesz 400%al kampányolt és az emberek leszarják (csak azok mennek szavazni érvényesen akik ostoba szarok)


meg akik nem olyan kibaszott lustak mint en
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2016 06:57am
ja h ez ma van?
shiet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2016 07:00am
Quote (anyd @ 2 Oct 2016 14:56)
istenem de fogok röhögni ha érvénytelen lesz
10 milliárd forintból, a rendőrség, a tek, a polgármesterek, az egész kibaszott fidesz 400%al kampányolt és az emberek leszarják (csak azok mennek szavazni érvényesen akik ostoba szarok)


tbh sok ertelmes ismerosom is elmegy szavazni nemmel
foleg nok mondjuk, de valahol megertem
en azon nevetnek nagyon, ha tobb lenne az ervenytelen szavazat mint a nem
akkor kovacs gergelyt kirallya is koronazhatnank decemberben a duna jegen
tfw vegre ertelmes orszag lennenk
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 2 2016 07:01am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 2 2016 02:00pm)
tbh sok ertelmes ismerosom is elmegy szavazni nemmel
foleg nok mondjuk, de valahol megertem
en azon nevetnek nagyon, ha tobb lenne az ervenytelen szavazat mint a nem
akkor kovacs gergelyt kirallya is koronazhatnank decemberben a duna jegen
tfw vegre ertelmes orszag lennenk


>értelmes ember
>elmegy szavazni egy értelmetlen kérdésről


válassz egyet

This post was edited by anyd on Oct 2 2016 07:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18288298308318321468Next
Add Reply New Topic New Poll