Quote (anyd @ 2 Oct 2016 14:56)
istenem de fogok röhögni ha érvénytelen lesz
10 milliárd forintból, a rendőrség, a tek, a polgármesterek, az egész kibaszott fidesz 400%al kampányolt és az emberek leszarják (csak azok mennek szavazni érvényesen akik ostoba szarok)
tbh sok ertelmes ismerosom is elmegy szavazni nemmel
foleg nok mondjuk, de valahol megertem
en azon nevetnek nagyon, ha tobb lenne az ervenytelen szavazat mint a nem
akkor kovacs gergelyt kirallya is koronazhatnank decemberben a duna jegen
tfw vegre ertelmes orszag lennenk