Kedden 13h-ra megyek esküt tenni mint szavazatszámláló (a törvényeket betartom stb, Isten engem úgy segéljen), utána lesz oktatás és aktuális tájékoztató.
Vasárnap 4-kor ébresztő, 5-től berendezzük a szavazókört, oszt várjuk a népet. Szerencsére most csak egy lapot kell számolni, így nem fog éjfélig tartani, mint Önkormányzati-kor.
A szaftosabb sztorikat természetesen publikálom a fórumozók derülésére (Még mindig a legjobb, amikor fütyiket rajzolt minden politikus körébe az egyik humor herold - na én az ilyennek a fejébe szeretnék belelátni

)
Regards, ToldiSenior