d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18182838485129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 19 2017 04:51am
Quote (lacketto @ Feb 19 2017 12:38pm)
tomit nem talaltam

/e megvan!



6:35nál szerintem ő megy be a kamera elé


azér joshy ennyire még nem kövér
XD

ja nvm, leviről van szó
őt már fel se ismerem

This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Feb 19 2017 04:51am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 19 2017 06:08am
megmondom őszintén, hogy eléggé elszomorodtam, mert bár tudtam, hogy a momentumtól nem lehet megváltást várni, azért reméltem, hogy felkavarják majd az állóvizet
arcom, mikor megláttam jarabeket a videoban, és realizálnom kellett, hogy nincs jövőnk

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2017 06:16am
Quote (Saenchai @ Feb 19 2017 01:08pm)
megmondom őszintén, hogy eléggé elszomorodtam, mert bár tudtam, hogy a momentumtól nem lehet megváltást várni, azért reméltem, hogy felkavarják majd az állóvizet
arcom, mikor megláttam jarabeket a videoban, és realizálnom kellett, hogy nincs jövőnk

http://i.imgur.com/QGdKbtz.gif


dejv/10
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 19 2017 06:21am
kocsog dave)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 19 2017 06:28am
Quote (lacketto @ 19 Feb 2017 11:38)
tomit nem talaltam

/e megvan!



6:35nál szerintem ő megy be a kamera elé


azt hittem o szakallasabb ennel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2017 06:38am
Quote (lacketto @ 19 Feb 2017 12:38)
tomit nem talaltam

/e megvan!



6:35nál szerintem ő megy be a kamera elé


nem az nem ő
ő ott van amikor fekete-győrt körbeállják az fvb előtt az újságírók
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 19 2017 06:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2017 01:38pm)
nem az nem ő
ő ott van amikor fekete-győrt körbeállják az fvb előtt az újságírók


akkor elnézést

"szerintem"
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 19 2017 06:59am
Quote (lacketto @ Feb 19 2017 11:38am)
tomit nem talaltam

/e megvan!



6:35nál szerintem ő megy be a kamera elé


Az nem én vagyok

Igazából nehéz kiszúrni, fekete sapka van rajtam bojtos
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 19 2017 07:02am
Quote (anyd @ Feb 19 2017 01:59pm)
Az nem én vagyok

Igazából nehéz kiszúrni, fekete sapka van rajtam bojtos


ja, még abból a 0.1 secből is sikerült 0.08at kitakarnod saját magadból
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2017 07:13am
Quote (lacketto @ 19 Feb 2017 15:02)
ja, még abból a 0.1 secből is sikerült 0.08at kitakarnod saját magadból


nem véletlen tbh
amikor a bajnai jött aláírni akkor is ott bujkáltunk a kamerák elől levivel :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485129Next
Add Reply New Topic New Poll