Quote (lacketto @ Aug 30 2016 09:14am)
eleg lesz.
xd
de amúgy tényleg azok
ha megnézel egy ilyen dokumentumfilmet maniláról vagy délamerikából hogy élnek ott a szemét közepén a gettóba küzdenek remélnek kiguberálják megeszik és örülnek h +1nap élet
:S:S:S:S
nem is gondolnak ilyenekre
mondjuk nem is tudnának egyesekre pl social isolation lol hát ott élnek egymás heyén hátán meg feeling not belong vannak 8an a csaladba + folyamatosan reménykednek mondjuk minek azt nem tudom (vallás in 2016 lul)
és emellett nem érzik magukat worthlessnek se mert kemenyen megdolgoznak minden falat kajáért