Quote (anyd @ Sep 21 2016 05:43pm)
Szerintem nincsenek olyan atomcsoro hunsubosok, de lehet tevedek
egy svájci 4.5k chfes fizetéshez atomcsórók a hunsubosok, pont ezért nem kéne vernie a farkát
Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:45pm)
pont ennyire számítottam tőled, buszke vagyok arra, amit elértem, de nem vagyok nagyképű..
mire számítottál? hogy a fellengzős, provokatív stílusoddal, amit tolsz itt több hónapja, majd normális választ adok a kérdésedre? unalmas vagy, keress magadnak egy svájci fórumot és oda írkáld az előléptetéseid meg éreztesd az emberekkel mennyit keresel, pont gecire le fogják szarni
bőven megvagyok abból a pénzből amit keresek, bőven átlag felett van, főleg az otthonról jövő jövedelemmel együtt, még sem jövök ide méregetni a farkamat heti szinten
nem vagy nagyképű? bizonyára ezért tartja szánalmasnak elég sok ember itt amit csinálsz