d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18182838485172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 21 2016 10:34am
Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:21pm)
Most nem azért, de írjátok már le, hogy eddig ti mire vittétek...
Érdekes a munkád, vagy alig várod a hétvégét? Legutolsó senki vsgy a cégnél, vagy kikérik a véleményed esetleg döntési jogod is van? Nyújt-e valami sikerélményt a munkád, elismerik-e ha jól dolgoztál.

Biztos va itt 1-2 olyan ember, aki ennyi idősen előrébb tart mint én, de gondolom van pár olyan is a gúnyolódók között aki utál reggel felkelni, mert melóba kell mennie és a munkája egy kalap fos, unalmas vagy éppen legalja munka. (Ausztriában mosogat). Gondolom belőlük inkább az irigyseg beszél és ez áll háttérben.Ne vegye magára akinek nem inge...


Én kifejezetten szeretem a munkámat, teljesen önállóan dolgozok, nem baszogat senki, évi ~50 napot vagyok külföldön, ami jó, mert utazni szeretek, főnökeimmel is jól kijövök, szinte csak papíron főnökök... Mondjuk egy fizuemelés már nem ártana, mint motiváció, hogy még véletlenül se keressek munkát külföldön.
Amúgy az itteni emberekből nem feltétlenül az irigység beszél, inkább az, hogy nem szeretik a stílust, ahogyan kommunikálod a dolgaidat (kissé fellengzős).
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 21 2016 10:39am
Quote (-joey- @ 21 Sep 2016 18:34)
Én kifejezetten szeretem a munkámat, teljesen önállóan dolgozok, nem baszogat senki, évi ~50 napot vagyok külföldön, ami jó, mert utazni szeretek, főnökeimmel is jól kijövök, szinte csak papíron főnökök... Mondjuk egy fizuemelés már nem ártana, mint motiváció, hogy még véletlenül se keressek munkát külföldön.
Amúgy az itteni emberekből nem feltétlenül az irigység beszél, inkább az, hogy nem szeretik a stílust, ahogyan kommunikálod a dolgaidat(kissé fellengzős).


Köszönöm! Lehet van mint fejlesztenem a kommunikációmon, de ha nem csak irigységből gúnyolódnak, majd akkor úgy is válaszolnak a kérdéseimre... ha meg mégis, akkor úgy is mind1, nekem nem fáj.

This post was edited by Akizk on Sep 21 2016 10:39am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 10:41am
Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:24pm)
leírhatnád mi a munkád


Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:31pm)
nem, inkább csak az érdekel, hogy van-e mire ugatnia...



43 ezer forintért sepregetek budapesten, mi más lehetne a munkám ha nem svájcban élek? ugathatok így is, vagy így nem szabad?
ha nem ugatok svájcból hetente előléptetésekkel és fellengzős stílusban direkt idevetem a csöves magyar srácoknak mekkora a farkam az alpokban akkor már nem is vagyok ember igaz?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 21 2016 10:43am
jovohettol megyek 6 hónapos management es leadership trainingre

soon jarabek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 21 2016 10:43am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 21 2016 05:41pm)
43 ezer forintért sepregetek budapesten, mi más lehetne a munkám ha nem svájcban élek? ugathatok így is, vagy így nem szabad?
ha nem ugatok svájcból hetente előléptetésekkel és fellengzős stílusban direkt idevetem a csöves magyar srácoknak mekkora a farkam az alpokban akkor már nem is vagyok ember igaz?



Szerintem nincsenek olyan atomcsoro hunsubosok, de lehet tevedek
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 21 2016 10:45am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 21 Sep 2016 18:41)
43 ezer forintért sepregetek budapesten, mi más lehetne a munkám ha nem svájcban élek? ugathatok így is, vagy így nem szabad?
ha nem ugatok svájcból hetente előléptetésekkel és fellengzős stílusban direkt idevetem a csöves magyar srácoknak mekkora a farkam az alpokban akkor már nem is vagyok ember igaz?


pont ennyire számítottam tőled, buszke vagyok arra, amit elértem, de nem vagyok nagyképű..
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 10:47am
Quote (anyd @ Sep 21 2016 05:43pm)
Szerintem nincsenek olyan atomcsoro hunsubosok, de lehet tevedek


egy svájci 4.5k chfes fizetéshez atomcsórók a hunsubosok, pont ezért nem kéne vernie a farkát

Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:45pm)
pont ennyire számítottam tőled, buszke vagyok arra, amit elértem, de nem vagyok nagyképű..


mire számítottál? hogy a fellengzős, provokatív stílusoddal, amit tolsz itt több hónapja, majd normális választ adok a kérdésedre? unalmas vagy, keress magadnak egy svájci fórumot és oda írkáld az előléptetéseid meg éreztesd az emberekkel mennyit keresel, pont gecire le fogják szarni
bőven megvagyok abból a pénzből amit keresek, bőven átlag felett van, főleg az otthonról jövő jövedelemmel együtt, még sem jövök ide méregetni a farkamat heti szinten
nem vagy nagyképű? bizonyára ezért tartja szánalmasnak elég sok ember itt amit csinálsz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2016 10:48am
Quote (Anarkin @ Sep 21 2016 04:43pm)
jovohettol megyek 6 hónapos management es leadership trainingre

soon jarabek


részvét

Quote (Akizk @ Sep 21 2016 04:39pm)
Köszönöm! Lehet van mint fejlesztenem a kommunikációmon, de ha nem csak irigységből gúnyolódnak, majd akkor úgy is válaszolnak a kérdéseimre... ha meg mégis, akkor úgy is mind1, nekem nem fáj.


ha nem olyan irritáló stílusban adnád elő mindent amit mondasz, akkor valószínűleg nem idegesítenél minden egyes usert
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 21 2016 10:55am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 21 Sep 2016 17:47)
egy svájci 4.5k chfes fizetéshez atomcsórók a hunsubosok, pont ezért nem kéne vernie a farkát



mire számítottál? hogy a fellengzős, provokatív stílusoddal, amit tolsz itt több hónapja, majd normális választ adok a kérdésedre? unalmas vagy, keress magadnak egy svájci fórumot és oda írkáld az előléptetéseid meg éreztesd az emberekkel mennyit keresel, pont gecire le fogják szarni
bőven megvagyok abból a pénzből amit keresek, bőven átlag felett van, főleg az otthonról jövő jövedelemmel együtt, még sem jövök ide méregetni a farkamat heti szinten
nem vagy nagyképű? bizonyára ezért tartja szánalmasnak elég sok ember itt amit csinálsz


Mibol van otthonrol beveteled?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 21 2016 10:56am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 21 2016 05:47pm)
egy svájci 4.5k chfes fizetéshez atomcsórók a hunsubosok, pont ezért nem kéne vernie a farkát



mire számítottál? hogy a fellengzős, provokatív stílusoddal, amit tolsz itt több hónapja, majd normális választ adok a kérdésedre? unalmas vagy, keress magadnak egy svájci fórumot és oda írkáld az előléptetéseid meg éreztesd az emberekkel mennyit keresel, pont gecire le fogják szarni
bőven megvagyok abból a pénzből amit keresek, bőven átlag felett van, főleg az otthonról jövő jövedelemmel együtt, még sem jövök ide méregetni a farkamat heti szinten
nem vagy nagyképű? bizonyára ezért tartja szánalmasnak elég sok ember itt amit csinálsz


hát en ehhez kepest sem vagyok csoro :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485172Next
Add Reply New Topic New Poll