d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18182838485105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 02:13am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 09:12)
30
30
30
30
30
30


ertem, tovabbi jo vergodest kivanok

nekem mara ennyi eleg volt beloled
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 02:14am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 09:13am)
ertem, tovabbi jo vergodest kivanok

nekem mara ennyi eleg volt beloled


viszlát, holnap úgyis megint jössz sírni mert nincs jobb dolgod 30 évesen te balfék

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 02:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 02:18am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 08:05am)
ja, te tenyleg ennyire hulyenek nezel mindenkit? foleg azutan hogy te is leirtad hogy egy szaros multi vagy

ezek utan amiket irsz, pont annyira hiteles mintha azt irnad, hogy F1 pilota vagy es a modell feleseged jessica albaval csalod


wow multi
na akkor már megértem ezt az utálatot, vergődj még rajta egy évig, megérdemli

a multikat életfogytiglanra kéne ítélni
miattuk tart a világ ott ahol



istenem
irigylem a problémáidat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 02:19am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 09:18am)
wow multi
na akkor már megértem ezt az utálatot, vergődj még rajta egy évig, megérdemli

a multikat életfogytiglanra kéne ítélni
miattuk tart a világ ott ahol



istenem
irigylem a problémáidat


még mindig nem vagyok multi

csak fej hiszi ezt, mert egy vesztes öregember zéró élettel
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 29 2014 02:19am
ok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 02:25am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 08:19am)
még mindig nem vagyok multi

csak fej hiszi ezt, mert egy vesztes öregember zéró élettel


nem hanem te is meg laci is én vagyok
vagy én vagyok te meg laci is

minden ami nem jo az én vagyok... vagy te... vagy laci


szegény paranoid beteg emberek :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 02:28am
inb4 DE TE IS LÁNYNAK ADTAD KI MAGAD OMG WTF HURRDURR

nahiszen
akassz fel


már lassan szánalmasabbak vagytok mint én ezzel a sipákolással
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 03:11am
Quote (anyd @ Jul 28 2014 10:24pm)
bazdmeg akkor én ezért vagyok mindig ilyen nyugodt


:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 03:12am
Quote (anyd @ Jul 28 2014 10:24pm)
bazdmeg akkor én ezért vagyok mindig ilyen nyugodt


:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 03:13am
egyebkent eltudom kepzelni vaneknak mi lehet a 10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485105Next
Add Reply New Topic New Poll