d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18182838485614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 23 2013 04:28pm
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 12:27am)
és az ezt követő játék

http://2.ii.gl/vhK5dV.png


:DD
ha végeztek mehetnénk együtt :c elöbb toltam egy játékot, az ellenfél olyan volt mintha ti lettetek volna a csapatom meg ilyen magamfajtákból állt
1/16 ra vesztettünk vagy ilyesmi
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 04:43pm
Quote (cowding @ 24 Dec 2013 00:28)
:DD
ha végeztek mehetnénk együtt :c elöbb toltam egy játékot, az ellenfél olyan volt mintha ti lettetek volna a csapatom meg ilyen magamfajtákból állt
1/16 ra vesztettünk vagy ilyesmi


szeretem az ilyen köröket

Damage Given to "mengelmoo" - 109 in 1 hit
Damage Given to "xRM" - 132 in 2 hits
Damage Given to "rexxarGG" - 109 in 1 hit
Damage Given to "ESS;EMMMMMMMMMMMM" - 109 in 1 hit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 04:52pm
BAZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Csináltam printscreennel képett de vmiért nincs meg.... Beszartok
d2, ranked
újra raktam a got, beállítgattam menübe amit be kellett aztán irány competitive. De sztem nem appleyt nyomtam hanem defaultot mert minden beállításom elveszett, és guye már bent voltam a gamebe FUUU
jobbkézbe fegyver minden fsazom...
úgy 10 körre sikerült mindent egybe raknom, 9-1 terroroknak, félidúőre 13-2 re szoptunk
13-2!!
De mondom SZÉTALÁZZUK őket, nem gond! Kezdésnek lőttem egy acet első körbe
és geci elhitték a csapattársak, hogy megtudjuk csinálni
tfw 14-1re nyertük t oldalt :DDDDDDDDDDD

utolsó kör 2v1 leraktuk a bombát. wpm vna. felugrok szinpadra dobozokhoz, de mondom onnan mégse jo elindulok előre. Persze akkor jelenik meg a ct sötétben. Reflexből lőttem egy golyót p250el és fejbe kúrtam :D:D
bazdmeg olyan üvöltés volt ingame, hogy beszarsz
ja, és 8 votig elment a rematch szavazás, de valaki nemet nyomott :D
tfw mindneki marry christmassel és jó hangulatban búcsúzik el
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 23 2013 05:09pm
Quote (Vismajor @ Dec 23 2013 11:52pm)
BAZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Csináltam printscreennel képett de vmiért nincs meg.... Beszartok
d2, ranked
újra raktam a got, beállítgattam menübe amit be kellett aztán irány competitive. De sztem nem appleyt nyomtam hanem defaultot mert minden beállításom elveszett, és guye már bent voltam a gamebe FUUU
jobbkézbe fegyver minden fsazom...
úgy 10 körre sikerült mindent egybe raknom, 9-1 terroroknak, félidúőre 13-2 re szoptunk
13-2!!
De mondom SZÉTALÁZZUK őket, nem gond! Kezdésnek lőttem egy acet első körbe
és geci elhitték a csapattársak, hogy megtudjuk csinálni
tfw 14-1re nyertük t oldalt :DDDDDDDDDDD

utolsó kör 2v1 leraktuk a bombát. wpm vna. felugrok szinpadra dobozokhoz, de mondom onnan mégse jo elindulok előre. Persze akkor jelenik meg a ct sötétben. Reflexből lőttem egy golyót p250el és fejbe kúrtam :D:D
bazdmeg olyan üvöltés volt ingame, hogy beszarsz
ja, és 8 votig elment a rematch szavazás, de valaki nemet nyomott :D
tfw mindneki marry christmassel és jó hangulatban búcsúzik el


:DDDDDDDDDD
imádom a postjaid
de csak a retard elírások miatt.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 06:41pm
csak másfél évbe telnek ezek az apróságok

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 23 2013 06:56pm
nézem anarkin gémjét és örömmel látom hogy ugyanaz a retardkodás megy mint 8 skillel lejjebb csak itt jobban lőnek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 07:02pm
Nem tudom miért nem megyek vissza sourceozni
a fegyverek szórása/sebzése egyszerűen nevetséges
egyedül eza matchmaking ami jó, de ott is elbaszták a rankokkal, 10ből egy gémnél jön össze egy egyenlő team
de a legnagyobb baj valszeg az, hogy kurva low vagyok =D

This post was edited by Vismajor on Dec 23 2013 07:05pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 07:05pm
Quote (lacketto @ 24 Dec 2013 02:56)
nézem anarkin gémjét és örömmel látom hogy ugyanaz a retardkodás megy mint 8 skillel lejjebb csak itt jobban lőnek


és még lőni se lehet mert az egész ak m4 tök más mint az eddigi játékokban T_T ennyi erővel codozhatnék is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 07:06pm
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 02:05am)
és még lőni se lehet mert az egész ak m4 tök más mint az eddigi játékokban T_T ennyi erővel codozhatnék is


vagy battlefield


tényleg
azokra a gémekre jobban hasonlit mint 1.6ra vagy source lyl
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 07:11pm
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2013 03:06)
vagy battlefield


tényleg
azokra a gémekre jobban hasonlit mint 1.6ra vagy source lyl


ehhez képest a source az olyan mintha quakeznél (ott nincs szórás)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485614Next
Add Reply New Topic New Poll