BAZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Csináltam printscreennel képett de vmiért nincs meg.... Beszartok
d2, ranked
újra raktam a got, beállítgattam menübe amit be kellett aztán irány competitive. De sztem nem appleyt nyomtam hanem defaultot mert minden beállításom elveszett, és guye már bent voltam a gamebe FUUU
jobbkézbe fegyver minden fsazom...
úgy 10 körre sikerült mindent egybe raknom, 9-1 terroroknak, félidúőre 13-2 re szoptunk
13-2!!
De mondom SZÉTALÁZZUK őket, nem gond! Kezdésnek lőttem egy acet első körbe
és geci elhitték a csapattársak, hogy megtudjuk csinálni
tfw 14-1re nyertük t oldalt :DDDDDDDDDDD
utolsó kör 2v1 leraktuk a bombát. wpm vna. felugrok szinpadra dobozokhoz, de mondom onnan mégse jo elindulok előre. Persze akkor jelenik meg a ct sötétben. Reflexből lőttem egy golyót p250el és fejbe kúrtam :D:D
bazdmeg olyan üvöltés volt ingame, hogy beszarsz
ja, és 8 votig elment a rematch szavazás, de valaki nemet nyomott

tfw mindneki marry christmassel és jó hangulatban búcsúzik el