d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev181828384853310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 12:58am
Quote (Norbi1one4all @ 7 Mar 2013 04:18)
pcit nézegettem videókat, ranged vagy mage az nem jobb valamivel? csak azért kérdem mert ahogy néztem elég rendesen lehet kite-olni
hc-ra viszont gondolom inkább melee?


Valtozo, ha melee-t akarsz, akkor cleavvel jol lehet apritani, meg decoy totem melle, vagy templarnal pl az a verzio, amit nyom patrik is Glacial hammerral, az beteg.

Rangedbol syl fele summon-totem witch eleg nice, de amit most en tolok blood magic-fire explo-ranged maruder az is brutalisan jol megy.

Shadow, hat dunno, valamire biztos jo, bar most igy hirtelen nem lenne otletem, hogy milyen kombot rakjak bele, casternek eleg nice amugy.


Amugy: http://www.exilepro.com/builds

This post was edited by Baleee on Mar 7 2013 01:04am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 02:24am
6 pont es megvan az Iron Grip is! :3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 08:35am
Nem is tudtam, hogy ha eladsz ~5 quality gemet, azert npc gcp-t ad.

Eladtam a random szarokat.

This post was edited by Baleee on Mar 7 2013 08:35am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 7 2013 09:13am
Quote (Baleee @ Mar 7 2013 04:35pm)
Nem is tudtam, hogy ha eladsz ~5 quality gemet, azert npc gcp-t ad.

Eladtam a random szarokat.


ha van osszesen 40%, akkor igen.
de ez mukodik potionnal is, ott 40%ert kapsz glassblowers baublet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 7 2013 09:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 7 2013 05:13pm)
ha van osszesen 40%, akkor igen.
de ez mukodik potionnal is, ott 40%ert kapsz glassblowers baublet


meg minden más quality cuccnál
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 7 2013 10:13am
Quote (Norbi1one4all @ Mar 7 2013 02:50am)
épp most telepítem, mivel érdemes kezdeni?


duelist. Most kap buffot meg holnap ingyen respec lesz.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 10:37am
Quote (iFeelAlone @ 7 Mar 2013 18:13)
duelist. Most kap buffot meg holnap ingyen respec lesz.


Tenyleg? Marmint csak duelistnek?


Suhuhuh! HC duelistem, akkor kap egy jo kis reskillezest! :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 10:38am
Quote (cowding @ 7 Mar 2013 17:29)
meg minden más quality cuccnál


Az, hogy mikor kapok chromaticsot socketes cuccnal, vagy jeweler's-t az hogy van?

Hany s/l-nel meg lvl vagy valami kell?

Csak mert van, hogy adtam el chromaticsokert, meg volt, hogy 7 jeweler's kaptam max socketesert, de nem mindegyiknel.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 10:40am
Quote (Baleee @ Mar 7 2013 04:38pm)
Az, hogy mikor kapok chromaticsot socketes cuccnal, vagy jeweler's-t az hogy van?

Hany s/l-nel meg lvl vagy valami kell?

Csak mert van, hogy adtam el chromaticsokert, meg volt, hogy 7 jeweler's kaptam max socketesert, de nem mindegyiknel.


6 socket = 7 jeweler
3 különbözö socket linkelve = chromatic
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2013 10:40am
6socket armor/weapon - 7 jewellers
4 linked socket van bebnne minden szín chromatic, de nem biztos
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384853310Next
Add Reply New Topic New Poll