d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev181828384852299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 09:11am
Quote (meatyowllegs @ Nov 22 2012 03:09pm)
meg azt se tudom ki az a rici igazából


aki streamcheatelni szokott

Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 22 2012 03:11pm)
miért.


mer olyan postjaid vannak itt mint egy lelkisérültnek

This post was edited by sylke on Nov 22 2012 09:11am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 09:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:58)
de, most ugyanezt csinalom, és? nem írkálom be a dropjaim és az eladásaim. nemérted a lényeget son. régebben pedig nem ugyanezt csináltam, hanem sokkal komplikáltabb dolgot amihez ész is kellett, és azzal kerestem sokat


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ne sonozz engem, kerlek.. rl akarmikor beszelnek veled, de itt neten egyszeruen bicskanyitogato a stilusod. ugyanugy beirtad te is, hogy epp mit "talaltal", szal ugyanaz.. az meg, hogy meg 1.03 elott ah-ztal, az teljesen mas teszta igen, de nem is errol volt szo, hanem az utobbi egy honapi teljesitmenyedrol..

This post was edited by ecneB on Nov 22 2012 09:14am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:15am
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 04:11pm)
ne sonozz engem, kerlek.. rl akarmikor beszelnek veled, de itt neten egyszeruen bicskanyitogato a stilusod. ugyanugy beirtad te is, hogy epp mit talaltal, szal ugyanaz.. az meg, hogy meg 1.03 elott ah-ztal, az teljesen mas teszta igen, de nem is errol volt szo, hanem az utobbi egy honapi teljesitmenyedrol..


? 1x írtam be még az ELSŐ nap hogy találtam 1 ik armort, utána mivel mindenki anyázott, már semmit ami ért is valamit. az is baj hogy ironikusan beírom azt hogy milyen FOS itemek esnek vagy mi a faszom

a stílusomat meg nemtehetek róla hogy néhány érzékeny lelkű ember magára veszi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 09:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:15)
? 1x írtam be még az ELSŐ nap hogy találtam 1 ik armort, utána mivel mindenki anyázott, már semmit ami ért is valamit. az is baj hogy ironikusan beírom azt hogy milyen FOS itemek esnek vagy mi a faszom

a stílusomat meg nemtehetek róla hogy néhány érzékeny lelkű ember magára veszi


most bele tapostál a pici lelkembe

megyek is sirni a sarokba
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 09:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 17:15)
? 1x írtam be még az ELSŐ nap hogy találtam 1 ik armort, utána mivel mindenki anyázott, már semmit ami ért is valamit. az is baj hogy ironikusan beírom azt hogy milyen FOS itemek esnek vagy mi a faszom

a stílusomat meg nemtehetek róla hogy néhány érzékeny lelkű ember magára veszi


de istenem.. miert tagadod le? nem fogom visszakeresni a postjaidat, ami kinyitotta a bicskat, pedig akadna boven.. legalabb annyit tegyel meg az ugy erdekeben, hogy a tovabbiakban megprobalsz legalabb nehany emberrel normalisan viselkedni, ha mar mas is megtisztel teged ezzel..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 09:17am
De most amugy magyarazza mar meg valaki, hogy az ik armorban az str, a vita, az allres , a 3 sox, vagy a bonus armor akkora hatalmas "szar" barbnak
Vagy ezekszerint az egesz ugy en bloc, mert barbra tok mas statok kellenek chest armorrol?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 09:18am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 16:17)
De most amugy magyarazza mar meg valaki, hogy az ik armorban az str, a vita, az allres , a 3 sox, vagy a bonus armor akkora hatalmas "szar" barbnak
Vagy ezekszerint az egesz ugy en bloc, mert barbra tok mas statok kellenek chest armorrol?


én sem értem

és hogy miért 30milla még most is akkor
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 09:19am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 17:17)
De most amugy magyarazza mar meg valaki, hogy az ik armorban az str, a vita, az allres , a 3 sox, vagy a bonus armor akkora hatalmas "szar" barbnak
Vagy ezekszerint az egesz ugy en bloc, mert barbra tok mas statok kellenek chest armorrol?


szerintem ar/ertek aranyra gondoltak, de rarek ilyen statokkal... van par nagyon fos ik arm ez teny, de 1-2 millaval tobbert a legolcsobbakhoz viszonyitva szerintem siman ki lehet fogni jokat.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:19am
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 04:16pm)
de istenem.. miert tagadod le? nem fogom visszakeresni a postjaidat, ami kinyitotta a bicskat, pedig akadna boven.. legalabb annyit tegyel meg az ugy erdekeben, hogy a tovabbiakban megprobalsz legalabb nehany emberrel normalisan viselkedni, ha mar mas is megtisztel teged ezzel..


hát pedig visszakereshetnéd, mert ik armoron kívül még az botolásom első napjaiban postoltam max 1-2x talán. ha kell, adok 10 fgt hogy visszakeresd, mert kíváncsi lennék rá
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 09:21am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 16:17)
De most amugy magyarazza mar meg valaki, hogy az ik armorban az str, a vita, az allres , a 3 sox, vagy a bonus armor akkora hatalmas "szar" barbnak
Vagy ezekszerint az egesz ugy en bloc, mert barbra tok mas statok kellenek chest armorrol?


nem arról van szó h szar... mert nem az
ár / érték aránnyal van inkább gond
(imo nem éri meg olcsó ik darabokból kitenni a setet, mert buksz rajta egy csomó statot)

This post was edited by fahrii on Nov 22 2012 09:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384852299Next
Add Reply New Topic New Poll