d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev181828384851257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 11:23am
Quote (farki @ 24 Jul 2012 19:21)
ezt csak tokajban lehet megcsinálni (olcsón) :D
850 forint volt 2 liter termelői félédes furmint, ami nagyon finom és szőlőből van
1. liter végére már becsípsz, de ilyen napi 2-3 liter bőven elég bárkinek
és az a poén, hogy másnap reggel úgy kelsz fel, mintha nem is ittál volna az égvilágon semmit. kipihenten, full of energy
itthon veszek egy 400-500 forintos bort, s 1 üvegtől már úgy fáj a fejem meg a gyomrom másnap, hogy nemigaz

tényleg hihetetlen, hogy semmi negatív mellékhatása nem volt egész héten, de nem csak nekem, hanem senkinek.
tokaji furmint for prez


mondjuk minosegi borral el lehet jatszani ez igaz
vodkaredbull szokott nagyon odabaszni masnap
total dehidrataltsag (izomveszteseg inc.) + fosok tole
de azert a haverom :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 24 2012 11:27am
Quote (GoreKnight9 @ 24 Jul 2012 18:23)
mondjuk minosegi borral el lehet jatszani ez igaz
vodkaredbull szokott nagyon odabaszni masnap
total dehidrataltsag (izomveszteseg inc.) + fosok tole
de azert a haverom :DDDDDDDDDDDDDD


mondjuk legutolsó nap már nem boroztam, hanem sör + vodkacappy
kezdtem már kicsit savasodni:DD

This post was edited by farki on Jul 24 2012 11:40am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 24 2012 01:30pm
Quote (GoreKnight9 @ Jul 24 2012 06:06pm)
azt hogy lehet kibirni
viccen kivul eddig 2napig voltam bebaszva utana 1 hetig fostam :D


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 01:34pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jul 2012 21:30)
http://www.nemkutya.com/wp-content/uploads/2012/07/1343126147-reszeg-en.jpg


nemkutya
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 24 2012 02:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jul 2012 20:30)
http://www.nemkutya.com/wp-content/uploads/2012/07/1343126147-reszeg-en.jpg


miért?
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 24 2012 02:40pm
Quote (GoreKnight9 @ 23 Jul 2012 22:50)
tehat semmi szuksegem ra ^^


menni fog anélkül is
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 24 2012 02:44pm
Quote (Tommy_hun @ 24 Jul 2012 18:24)
Na megjöttek a cuccaim, egy darabig nem kell vitamint vennem, se fehérjét.
És kezdhetem a diétát.


gl!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 25 2012 11:20am
tegnap nem volt ilyen szar az izomláz, ma ha erősen hajlítom a karom elég szar :D de azért gyúrtam ma is. az a jó, hogy mire visszalendülök, megint elmegyek 1.5-2 hétre, szóval megint kiesek majd a formámból :thumbsup: ebből a szempontból várom a sulit, egy kis rendszert visz majd az edzésbe remélem.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 25 2012 11:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 25 2012 06:20pm)
tegnap nem volt ilyen szar az izomláz, ma ha erősen hajlítom a karom elég szar :D de azért gyúrtam ma is. az a jó, hogy mire visszalendülök, megint elmegyek 1.5-2 hétre, szóval megint kiesek majd a formámból :thumbsup: ebből a szempontból várom a sulit, egy kis rendszert visz majd az edzésbe remélem.


ird föl magadnak valahova hogy peldaul minden hetfön szerdan penteken 10kor elmesz edzeni, huzd fel az orat 10 percel elöbbre es akkor könnyebb tartani a rendszeresseget
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384851257Next
Add Reply New Topic New Poll