Quote (Thomas Cross @ 1 Apr 2013 01:31)
Én szerintem megvárom amíg felkúrják bitgatere.
Lol jól láttam hogy a fapofájú ribanc játszik benne?

még másik film megy
Quote (NerfHydraDPS @ 1 Apr 2013 01:12)
3kor kezdődik
This post was edited by NerfHydraDPS on Mar 31 2013 06:38pm