d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev181828384851468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 22 2012 07:43pm


9:08
riporter: "...a szalonzsidózás körébe tartozó megjegyzéseikkel, az önével, a más képviselőtársai szájából is elhangzó ilyen kijelentésekkel önök szerint lehet szavazatot gyűjteni?"


Hát ööö végülis csak Mo. 3. legnagyobb pártjáról van szó... :D
Idióta.

This post was edited by A122 on Oct 22 2012 08:00pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2012 02:10am
Quote (A122 @ 23 Oct 2012 03:43)
http://www.youtube.com/watch?v=80TAKQe-ZzM

9:08
riporter: "...a szalonzsidózás körébe tartozó megjegyzéseikkel, az önével, a más képviselőtársai szájából is elhangzó ilyen kijelentésekkel önök szerint lehet szavazatot gyűjteni?"


Hát ööö végülis csak Mo. 3. legnagyobb pártjáról van szó... :D
Idióta.


not sure if serious
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2012 10:51am
http://hvg.hu/itthon/20121023_Ezt_jelenti_be_delutan_Bajnai_Gordon

Nem rég értünk haza, nekem nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.


http://index.hu/video/2012/10/23/ferenciek_tere/

Jobbikos ellentüntetők a millánál, nézzétek meg ^^

This post was edited by tevetava on Oct 23 2012 10:51am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2012 11:50am
Quote (tevetava @ 23 Oct 2012 18:51)
http://hvg.hu/itthon/20121023_Ezt_jelenti_be_delutan_Bajnai_Gordon

Nem rég értünk haza, nekem nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.


http://index.hu/video/2012/10/23/ferenciek_tere/

Jobbikos ellentüntetők a millánál, nézzétek meg ^^


És ilyen emberek szavazhatnak. Jó szar tud lenni ez a demokrácia is.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2012 04:49pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 23 2012 05:11pm
Quote (tevetava @ 23 Oct 2012 18:51)
http://hvg.hu/itthon/20121023%5FEzt%5Fjelenti%5Fbe%5Fdelutan%5FBajnai%5FGordon

Nem rég értünk haza, nekem nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.


http://index.hu/video/2012/10/23/ferenciek%5Ftere/

Jobbikos ellentüntetők a millánál, nézzétek meg ^^


szegeny indexes ujsagironak csunyan eltortek az orrat....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2012 05:19pm
Quote (josheide @ 24 Oct 2012 01:11)
szegeny indexes ujsagironak csunyan eltortek az orrat....


tavaly is voltunk a milla tüntetésen ketten, és valahogy bekeveredtünk közéjük, de gyorsan kimentünk onnan, kb 2 perc múlva kezdték el kántálni a ria ria hungáriát, kicsit megijedtünk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 23 2012 05:20pm
Quote (tevetava @ 24 Oct 2012 01:19)
tavaly is voltunk a milla tüntetésen ketten, és valahogy bekeveredtünk közéjük, de gyorsan kimentünk onnan, kb 2 perc múlva kezdték el kántálni a ria ria hungáriát, kicsit megijedtünk


Az ilyen faszok miatt tre buszkenek lenni a magyarsagra.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 23 2012 06:21pm
Quote (josheide @ Oct 24 2012 12:11am)
szegeny indexes ujsagironak csunyan eltortek az orrat....


legalább kicsit megszenvedett a havi 200-ért a naplopó geci
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 23 2012 11:47pm
Quote (A122 @ Oct 24 2012 02:21am)
legalább kicsit megszenvedett a havi 200-ért a naplopó geci


egy régi ismerősöm is kikerült az indexre, undorító stílusban írták meg azt, ami tutira nem történt meg

az ok : függetlenként, volt jobbikosként volt ott xy város kabinetirodájának a vezetője :) úgyhogy nem ma fogom elkezdeni sajnálni őket, nem egy embert tettek tönkre a gyalázkodásaik miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384851468Next
Add Reply New Topic New Poll