Quote (A122 @ Oct 24 2012 02:21am)
legalább kicsit megszenvedett a havi 200-ért a naplopó geci
egy régi ismerősöm is kikerült az indexre, undorító stílusban írták meg azt, ami tutira nem történt meg
az ok : függetlenként, volt jobbikosként volt ott xy város kabinetirodájának a vezetője

úgyhogy nem ma fogom elkezdeni sajnálni őket, nem egy embert tettek tönkre a gyalázkodásaik miatt