d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev181828384855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 6 2011 12:30pm
gyerek pc-ben rákérdez, mennyi a legolcsóbb botd
mondom ha magának csinál, 1fg eth ba, 2fg vex, 4fg zod. Én is igy csináltam és 390/15 lett
erre rám pmel, hogy akkor eladom e 7fgért
ok.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 12:31pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:29)
bontatlan pack ja
van mellé még egy bontott csomag is, az saját fogyasztásra lesz majd vizsgaidőszakra, de ezt eladnám inkább


meddig jó? miért ilyen olcsó, nyerted?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 6 2011 12:31pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:30)
feels like prohardver


csak hwsw bolhazom :]
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 6 2011 12:32pm
Quote (Ad4mz @ Oct 6 2011 07:29pm)
van csalya? lol?


mindig van neki, nem?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:32pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:25)
van egy eladó karton redbullom
24x250ml
pesten elviszem a belvárosibb részeken ha valakinek kell
5k


Nekem kell, komolyan.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 6 2011 12:32pm
Quote (Kenny10 @ 6 Oct 2011 20:32)
mindig van neki, nem?


marok marcsa nem számít
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 12:33pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 07:31pm)
meddig jó? miért ilyen olcsó, nyerted?


lol azért a magyar bizalom megvan :D
elég sok redbull eseményen megfordulok mostanság, ismernek arcról, aztán nyertem egyet, meg hostess lányok adtak még egyet mellé mert " most hova tegyük, ez már bontott" :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:35pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:33)
lol azért a magyar bizalom megvan :D
elég sok redbull eseményen megfordulok mostanság, ismernek arcról, aztán nyertem egyet, meg hostess lányok adtak még egyet mellé mert " most hova tegyük, ez már bontott" :D



NEKEM KELL
/DEAL
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 12:35pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 20:33)
lol azért a magyar bizalom megvan :D
elég sok redbull eseményen megfordulok mostanság, ismernek arcról, aztán nyertem egyet, meg hostess lányok adtak még egyet mellé mert " most hova tegyük, ez már bontott" :D


jó sry, nem lehet elég óvatos az ember :lol:

na de meddig jó? azért érdeklődöm ennyit mert lehet elvinném
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 6 2011 12:36pm
én adok érte 5.5 k-t
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384855001Next
Closed New Topic New Poll