Quote (Liliomtipro @ 12 Oct 2011 21:23)
Nőből wagyok, wállalom. tolom azt az ajtót, amelyikre egyértelműen az wan írwa, hogy HÚZNI. Még jobban newetek, ha megpróbálom elmagyarázni, min newetek. belépek egy szobába, és elfelejtem, miért mentem. ha számolok, szükségem wan az ujjaimra. ha fáj walami, azt eltitkolom azok elől, akiket szeretek. azt mondom, ez egy hosszú történet, akkor is, ha nem az. sokkal többet sírok, mint gondolnád. olyan emberekkel is törődöm, akik nem törődnek welem. a letört köröm fájdalmas. mindig megpróbálok még gyorsan megcsinálni walamit, mielőtt sípol a sütő. akkor is figyelek Rád, ha Te nem figyelsz rám. és egy ölelés mindig segít. tedd ki te is ha nőből wagy =d xd xd xd
=d xd xd xd