d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev18182838485799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 11 2011 12:02pm
~Sokféle emberi kapcsolat létezik, de a legértékesebb mindenképpen az a fajta barátság, amikor azt érzed, hogy ‘valahol mi már találkoztunk’. Mintha a barátod igazából a testvéred volna. Épp ezért a találkozás mindig viszontlátás, s amikor az ember a barátjától elszakad, tudja, hogy ez a távozás csak látszat, hiszen valahol, valahogy együtt marad vele, úgy mint ahogy együtt volt vele már a találkozás előtt is♥ Heníí Csanya 'Kicsii ♥
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Oct 11 2011 12:55pm
nem igaz h ekkora szarházi patkányok wagytok.
óó hajjak meg ha walakinek adok walamit.
abba a pillanatba jöjjön értem a rawatalos kocsi!;)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2011 08:48am
Saját magának tart fent és vezet fan klubot:

https://www.facebook.com/pages/Dukai-Regina-FanClub/178102993916

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 12 2011 08:58am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2011 08:53am
Quote (CyberPunk666 @ 12 Oct 2011 16:48)
Saját magának tart fent és vezet fan klubbot:

https://www.facebook.com/pages/Dukai-Regina-FanClub/178102993916


Random kurva, mit vársz tőle?

Legalább a FanClub ne lenne ott. Más is csinál clubot, csoportot, stb-t magának, zenekarának és ott osztja meg a friss infókat, de nem írja ki, hogy fan club..... -.-
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 12 2011 11:21am
Quote (RedBlueDevils @ Oct 11 2011 06:47pm)
http://aztadom.co/wp-content/uploads/2011/10/elveszithetem-aztadom.jpg
http://noob.hu/2011/10/11/sdasadads.jpg


bökném
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 12 2011 01:23pm

Nőből wagyok, wállalom. tolom azt az ajtót, amelyikre egyértelműen az wan írwa, hogy HÚZNI. Még jobban newetek, ha megpróbálom elmagyarázni, min newetek. belépek egy szobába, és elfelejtem, miért mentem. ha számolok, szükségem wan az ujjaimra. ha fáj walami, azt eltitkolom azok elől, akiket szeretek. azt mondom, ez egy hosszú történet, akkor is, ha nem az. sokkal többet sírok, mint gondolnád. olyan emberekkel is törődöm, akik nem törődnek welem. a letört köröm fájdalmas. mindig megpróbálok még gyorsan megcsinálni walamit, mielőtt sípol a sütő. akkor is figyelek Rád, ha Te nem figyelsz rám. és egy ölelés mindig segít. tedd ki te is ha nőből wagy =d xd xd xd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2011 01:30pm
Quote (Liliomtipro @ 12 Oct 2011 21:23)
Nőből wagyok, wállalom. tolom azt az ajtót, amelyikre egyértelműen az wan írwa, hogy HÚZNI. Még jobban newetek, ha megpróbálom elmagyarázni, min newetek. belépek egy szobába, és elfelejtem, miért mentem. ha számolok, szükségem wan az ujjaimra. ha fáj walami, azt eltitkolom azok elől, akiket szeretek. azt mondom, ez egy hosszú történet, akkor is, ha nem az. sokkal többet sírok, mint gondolnád. olyan emberekkel is törődöm, akik nem törődnek welem. a letört köröm fájdalmas. mindig megpróbálok még gyorsan megcsinálni walamit, mielőtt sípol a sütő. akkor is figyelek Rád, ha Te nem figyelsz rám. és egy ölelés mindig segít. tedd ki te is ha nőből wagy =d xd xd xd


=d xd xd xd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2011 01:30pm
Amúgy erre beírnám, hogy: Férfiból vagyok és a kurva anyád!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2011 01:32pm
Quote (Liliomtipro @ 12 Oct 2011 21:23)
Nőből wagyok, wállalom. tolom azt az ajtót, amelyikre egyértelműen az wan írwa, hogy HÚZNI. Még jobban newetek, ha megpróbálom elmagyarázni, min newetek. belépek egy szobába, és elfelejtem, miért mentem. ha számolok, szükségem wan az ujjaimra. ha fáj walami, azt eltitkolom azok elől, akiket szeretek. azt mondom, ez egy hosszú történet, akkor is, ha nem az. sokkal többet sírok, mint gondolnád. olyan emberekkel is törődöm, akik nem törődnek welem. a letört köröm fájdalmas. mindig megpróbálok még gyorsan megcsinálni walamit, mielőtt sípol a sütő. akkor is figyelek Rád, ha Te nem figyelsz rám. és egy ölelés mindig segít. tedd ki te is ha nőből wagy =d xd xd xd


lac2 vallomása
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2011 01:55pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485799Next
Add Reply New Topic New Poll