d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18182838485129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 05:33pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 01:11)
ott is úgy van, hogy ha fizetős jó átlagot ér el átveszik államiba?
engem  is érdekelne pszichó, mindigis érdekelt, bár majd úgy 10-15 év múlva próbálnám meg :D


papíron úgy van, de többnyire úgy csinálják, hha elmegy egy államis, akkor átveszik a legjobb fizetőset (illetve lehet költségcsökkentést pályázni átlaggal). meg ugye MA-ra új felvételi van, ott már nem számít az érettségi meg stb, csak a BA-n kapott jegyek.
de sztem nem érdemes várni vele még 10-15 évet, hacsak nem 3-8 éves vagy :D

Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 01:15)
igazából nekem úgy is költségesre kéne mennem miután másoddiploma és az volt a bajom h csak 438 pontom van átszámítva az érettségimet

igen a szociológia eléggé illene az elemzéseimhez.. s a PTE meg amúgy is "útba esne" ha folytatnám a tanulmányaimat... szóval ha elkezdem levelezőn majd lehet zaklatlak a könyvek miatt :D


helyes! :) remélem találkozunk :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:41pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 12:33am)
papíron úgy van, de többnyire úgy csinálják, hha elmegy egy államis, akkor átveszik a legjobb fizetőset (illetve lehet költségcsökkentést pályázni átlaggal). meg ugye MA-ra új felvételi van, ott már nem számít az érettségi meg stb, csak a BA-n kapott jegyek.
de sztem nem érdemes várni vele még 10-15 évet, hacsak nem 3-8 éves vagy :D


nincs cash, államira se
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 05:50pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 01:41)
nincs cash, államira se


atm mit csinálsz? meló/suli? mi pontosan?

az a baj, h a fizetős tényleg rohadt drága, az egész országban 300 körül van egy félév. állami meg nyilván albérlet + egyebek. bár itt pécsen sokkal olcsóbb és jobb albérletek vannak, mint pl pesten
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:58pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 12:50am)
atm mit csinálsz? meló/suli? mi pontosan?

az a baj, h a fizetős tényleg rohadt drága, az egész országban 300 körül van egy félév. állami meg nyilván albérlet + egyebek. bár itt pécsen sokkal olcsóbb és jobb albérletek vannak, mint pl pesten


laktam elbérletben pécsen, kint fehérhegy körül, szal nagyjából vágom a témát
kitaláltam magamnak egy fasza elfoglaltságot kb egy évtizedre, utána majd belevágok mégegyszer
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2011 06:00pm
Volt kép a felvágott eréről ?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 06:01pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 01:58)
laktam elbérletben pécsen, kint fehérhegy körül, szal nagyjából vágom a témát
kitaláltam magamnak egy fasza elfoglaltságot kb egy évtizedre, utána majd belevágok mégegyszer


: D
szval dolgozol vmit?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 06:02pm
Quote (SnoopDogg @ May 19 2011 01:00am)
Volt kép a felvágott eréről ?


pózolj érrel
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2011 06:04pm
Quote (A122 @ May 19 2011 02:02am)
pózolj érrel


jól hangzik :lol:
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 06:05pm
Quote (SnoopDogg @ 19 May 2011 02:04)
jól hangzik :lol:


Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 18 2011 06:06pm
szépen elkanyarodtatok az eredeti témától :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485129Next
Closed New Topic New Poll