Quote (A122 @ 19 May 2011 01:11)
ott is úgy van, hogy ha fizetős jó átlagot ér el átveszik államiba?
engem is érdekelne pszichó, mindigis érdekelt, bár majd úgy 10-15 év múlva próbálnám meg

papíron úgy van, de többnyire úgy csinálják, hha elmegy egy államis, akkor átveszik a legjobb fizetőset (illetve lehet költségcsökkentést pályázni átlaggal). meg ugye MA-ra új felvételi van, ott már nem számít az érettségi meg stb, csak a BA-n kapott jegyek.
de sztem nem érdemes várni vele még 10-15 évet, hacsak nem 3-8 éves vagy
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 01:15)
igazából nekem úgy is költségesre kéne mennem miután másoddiploma és az volt a bajom h csak 438 pontom van átszámítva az érettségimet
igen a szociológia eléggé illene az elemzéseimhez.. s a PTE meg amúgy is "útba esne" ha folytatnám a tanulmányaimat... szóval ha elkezdem levelezőn majd lehet zaklatlak a könyvek miatt

helyes!

remélem találkozunk