d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev181828384854303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 3 2011 11:36am
your position in queue :over 9000 ????????????WTF
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 3 2011 11:38am
Quote (harcikacsa17 @ May 3 2011 06:36pm)
your position in queue :over 9000 ????????????WTF


köcsög geci feeder tristana MI :'D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 3 2011 03:20pm
lol kipróbáltam sona-t, imádom :D bár elbuktuk a gamet, hiába volt 29 assistom (ami nálam rekord assistban eddig) balfasz volt a tankunk és 62percnél kikaptunk

This post was edited by hedgehogsword on May 3 2011 03:20pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 4 2011 05:27am
Quote (hedgehogsword @ 3 May 2011 21:20)
lol kipróbáltam sona-t, imádom :D bár elbuktuk a gamet, hiába volt 29 assistom (ami nálam rekord assistban eddig) balfasz volt a tankunk és 62percnél kikaptunk


Katarinát próbálgatom bot gameban, eddig tetszik, lehet lvl 25nél befektetek 1 katába meg 1 full runa pédzsbe.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 4 2011 05:51am
Quote (Smat @ 4 May 2011 13:27)
Katarinát próbálgatom bot gameban, eddig tetszik, lehet lvl 25nél befektetek 1 katába meg 1 full runa pédzsbe.


nekem megvan kata,de szvsz nagyon unalmas, w,q,e,r = profit,ha nincs időben disable.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 4 2011 06:03am
Quote (N4aBz @ May 3 2011 05:38pm)
köcsög geci feeder tristana MI :'D


szét feedelte ez életét
0/11 vagy mennyi volt neki?xdd
Quote (Smat @ May 4 2011 11:27am)
Katarinát próbálgatom bot gameban, eddig tetszik, lehet lvl 25nél befektetek 1 katába meg 1 full runa pédzsbe.


én meg renektont o.O
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 4 2011 07:06am
Quote (harcikacsa17 @ May 4 2011 01:03pm)
szét feedelte ez életét
0/11 vagy mennyi volt neki?xdd


én meg renektont o.O


0/14/1
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 4 2011 07:07am
Quote (harcikacsa17 @ May 4 2011 01:03pm)
szét feedelte ez életét
0/11 vagy mennyi volt neki?xdd


én meg renektont o.O


renektonnak van ertelme, katarinanak legfeljebb pubolni
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 4 2011 07:29am
Quote (N4aBz @ May 4 2011 01:06pm)
0/14/1


a lényeg h. adta neki.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 4 2011 11:58am


3v3 rankedek, még a coop vs ai elött van 1 darab win, de azért nem postolok uj képet^^

tetszik ez malphite
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384854303Next
Add Reply New Topic New Poll