natessék

amúgy szerintem nem túl nagy érvágás egy "közlekedős" bicó beszerzése, gyakorlatilag 15 papír egy használható állapotú outi

és akkor máris nem 20-25 az átlag, bár szerintem nem igazán kell több egy túra alatt. amikor suliba járok, akkor én is megyek 35-40-es utazót, de ha az a lényeg, hogy a tájat nézze az ember, nem pedig hogy beérjen 8ra reggel előadásra, lazán sokkal jobb egy kényelmes, nézelődős átlagseb.
szerdáig letudom a vizsgákat és hétvégén szíííjjeltekerem az agyamat :D:D:D