d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18182838485410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 28 2010 06:22am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 13:15)
útival leszopunk túrázáskor ^^
minden izületed beszarik majd a döcögös tisza tavi úttól

nem véletlenül van létjogosultsága a trekking meg hybrid bicóknak


ki mondta h tisza tóra megyünk?
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 28 2010 06:23am
natessék :)

amúgy szerintem nem túl nagy érvágás egy "közlekedős" bicó beszerzése, gyakorlatilag 15 papír egy használható állapotú outi :) és akkor máris nem 20-25 az átlag, bár szerintem nem igazán kell több egy túra alatt. amikor suliba járok, akkor én is megyek 35-40-es utazót, de ha az a lényeg, hogy a tájat nézze az ember, nem pedig hogy beérjen 8ra reggel előadásra, lazán sokkal jobb egy kényelmes, nézelődős átlagseb.

szerdáig letudom a vizsgákat és hétvégén szíííjjeltekerem az agyamat :D:D:D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 28 2010 06:27am
Quote (Oberon_os @ Jun 28 2010 12:22pm)
ki mondta h tisza tóra megyünk?


egyelőre ezt vetettem fel, de beférhet egy Káli-medence is, ott is van hová tekerni(szigetvár, theodora kút, Balatonfelvidék, kastélykör, pincék :) )

az outi pedig szerintem a magyar utakon kisebb átalakítások elvégzése nélkül amúgy is öngyilok :P
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 28 2010 06:31am
jól hangzik ez a bicos dolog csak kár, hogy még kicsi vagyok hozzá: (
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 28 2010 06:31am
Quote (Xrd @ Jun 28 2010 12:01pm)
Erre mennék énis szivesen, de itt azért az is baj, hogy mindenkinek más bringája van, nektek ilyen országútfaló, nekem meg hegyre való, amivel nem tudok úgy tekerni mint ti...


azért azzal a hardy néggyel bőven lehet egy kényelmes tempóba menni úton is, főleg hogy a nyergedet kilehet húzni magasra
nem úgy mint nekem akinek 6centis nyeregcsövem van :'D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 28 2010 06:36am
Quote (jspogmg @ 28 Jun 2010 13:31)
azért azzal a hardy néggyel bőven lehet egy kényelmes tempóba menni úton is, főleg hogy a nyergedet kilehet húzni magasra
nem úgy mint nekem akinek 6centis nyeregcsövem van :'D


mondom, bicó megoldható. :c

nade lépek, megyabuszom bai
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 28 2010 06:41am
Quote

Nézz szét a padláson/pincében/garázsban, és ha lelsz országúti ("verseny") bringát szólj. Leharcolt állapotban is lehet. O pálesz/sör/megegyezünk


hát én most röhögök :D :thumbsup:
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Jun 28 2010 09:14am
Quote (Oberon_os @ 27 Jun 2010 22:52)
5let jó, bringa nélkül csináltunk már sátrazós-bográcsolós mókát, de elég nehéz leszervezni/kivitelezni sajnos. Bringával méginkább, mert egészen más fizikuma van mindenkinek. Teszem azt, én tuti nem bírnám tartani a tempót az itteni prokkal, akik nap mint nap tekernek (szabika, ringi, Te, akárki). Az meg nekik unalmas, ha 30-35km-t kell tekerni, azt is megállásokkal. :D


Én nem vok pro és a chill kerózásba is bennevagyok, miért ne... ^^
Volt már rá pálda... ugye Süni? ;D :rofl:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2010 09:22am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 28 2010 04:14pm)
Én nem vok pro és a chill kerózásba is bennevagyok, miért ne... ^^
Volt már rá pálda... ugye Süni? ;D :rofl:


Hátha tied az a trek a profilodban akkor profinak számítasz közöttünk 8)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 28 2010 04:16pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 28 Jun 2010 17:14)
Én nem vok pro és a chill kerózásba is bennevagyok, miért ne... ^^
Volt már rá pálda... ugye Süni? ;D :rofl:


bizony-bizony.. szegény Sipi.. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485410Next
Add Reply New Topic New Poll