d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev181828384851141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2011 06:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 17 2011 01:43pm)
mert a vészhelyzet nem volt fos a 1xedik évadnál, mi? szerintem kb. nézhetetlen volt már

amúgy meg nyilván azért húzták eddig, mert nagy volt a nézettség

ezért fasza a sopranos, meg a legtöbb hbo sorozat, amit eddig láttam, lehet látni, hogy elsősorban minőségre mennek rá


Nem tudom, én sosem néztem aktivan, de milliók igen(szal lehet igazad van, de egy szintet tartani kell, hogy ne pártoljanak el gondolom)
A hbo-s résszel meg egyetértek, csak az meg olyan ambivalens érzéseket vált ki, hogy gecijó, hogy tömör, cselekménydús, de amikor vége lesz akkor :sadface: miért nem 40 évados a bia

This post was edited by Vismajor on Nov 17 2011 06:45am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 17 2011 06:46am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2011 13:44)
Nem tudom, én sosem néztem aktivan, de milliók igen(szal lehet igazad van, de egy szintet tartani kell, hogy ne pártoljanak el gondolom)
A hbo-s résszel meg egyetértek, csak az meg olyan ambivalens érzéseket vált ki, hogy gecijó, hogy tömör, cselekménydús, de amikor vége lesz akkor :sadface: miért nem 40 évados a bia


szappanoperákat is nézik millióan, és amennyi hülye ember van, számomra nem mérvadó, hogy mit hányan néznek

hát néha én is sajnálom, hogy csak 5-6-7 évados egy-két sorozat, de azért valószínű, hogy a mennyiség a minőség rovására menne, ha sokáig mennének
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2011 06:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 17 2011 01:46pm)
szappanoperákat is nézik millióan, és amennyi hülye ember van, számomra nem mérvadó, hogy mit hányan néznek

hát néha én is sajnálom, hogy csak 5-6-7 évados egy-két sorozat, de azért valószínű, hogy a mennyiség a minőség rovására menne, ha sokáig mennének


Mondjuk ez is igaz, megdobbentő sorozatok mennek ilyen nevenincs csatornákon, gecidurva :D és ilyen 20 évad o_o
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 17 2011 06:58am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2011 13:48)
Mondjuk ez is igaz, megdobbentő sorozatok mennek ilyen nevenincs csatornákon, gecidurva :D és ilyen 20 évad o_o


http://en.wikipedia.org/wiki/Days_of_our_Lives

No. of seasons 47
No. of episodes 11717 (as of November 16 2011)

:thumbsup:
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2011 06:59am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 17 2011 01:58pm)
http://en.wikipedia.org/wiki/Days_of_our_Lives

No. of seasons  47
No. of episodes  11717 (as of November 16 2011)

:thumbsup:


úristen
mondjuk itt már nem kell aggódni a minőség miatt..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 17 2011 07:36am
Quote (Nerz8 @ 17 Nov 2011 14:44)
chuck jó sorozat? csakmer megvettem az első évadot.


Két rész után kaszáltam, nem az én műfajom, bár erre ne alapozz, sokan szeretik.

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 Nov 2011 14:46)
szappanoperákat is nézik millióan, és amennyi hülye ember van, számomra nem mérvadó, hogy mit hányan néznek

hát néha én is sajnálom, hogy csak 5-6-7 évados egy-két sorozat, de azért valószínű, hogy a mennyiség a minőség rovására menne, ha sokáig mennének


Alapból szkeptikusan állok az agyonhypeolt dolgokhoz (film, sorozat).
Míg pl. Pushing Daisies és a Better off Ted kíváló sorozat volt, senki nem nézte, kasza is lett a vége sajnos. Ám ellenben Lost, 24, (filmeknél) Source code, Inception sírba kergetett, annyira gagyi volt számomra.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 17 2011 07:40am
Quote (Nerz8 @ 17 Nov 2011 13:44)
chuck jó sorozat? csakmer megvettem az első évadot.


igen. egyik lekjobb imo,nekem a kedvencem..

nézzed!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 18 2011 01:53pm
tbbt 5. évad annyira nem nagy durranás. legalábbis eddig :(

mondjuk asszem a 8. részben a hipster csávó vicces volt.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 18 2011 04:31pm
Quote (Nerz8 @ 18 Nov 2011 21:53)
tbbt 5. évad annyira nem nagy durranás. legalábbis eddig :(

mondjuk asszem a 8. részben a hipster csávó vicces volt.


nekem olyan nagy bajom nem volt eddig vele, de a múltkor megnéztem az első évad első részeit, és majdnem sírva fakadtam, hogy azokhoz képest mekkora szar a mostani.
tiszta random fos sitcom lett belőle :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 18 2011 04:32pm
Quote (bajcli @ Nov 18 2011 10:31pm)
nekem olyan nagy bajom nem volt eddig vele, de a múltkor megnéztem az első évad első részeit, és majdnem sírva fakadtam, hogy azokhoz képest mekkora szar a mostani.
tiszta random fos sitcom lett belőle :(


meghát penny is mennyivel csunyább már
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384851141Next
Add Reply New Topic New Poll