Quote (Nerz8 @ 17 Nov 2011 14:44)
chuck jó sorozat? csakmer megvettem az első évadot.
Két rész után kaszáltam, nem az én műfajom, bár erre ne alapozz, sokan szeretik.
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 Nov 2011 14:46)
szappanoperákat is nézik millióan, és amennyi hülye ember van, számomra nem mérvadó, hogy mit hányan néznek
hát néha én is sajnálom, hogy csak 5-6-7 évados egy-két sorozat, de azért valószínű, hogy a mennyiség a minőség rovására menne, ha sokáig mennének
Alapból szkeptikusan állok az agyonhypeolt dolgokhoz (film, sorozat).
Míg pl. Pushing Daisies és a Better off Ted kíváló sorozat volt, senki nem nézte, kasza is lett a vége sajnos. Ám ellenben Lost, 24, (filmeknél) Source code, Inception sírba kergetett, annyira gagyi volt számomra.