d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev18182838485257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 14 2010 05:58pm
Quote (lacketto @ Apr 14 2010 11:54pm)
igen, az is számolódikk!


szarás közben csak nem jspznék
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 14 2010 06:00pm
Quote (sylKE @ Apr 15 2010 12:58am)
szarás közben csak nem jspznék


csak nem sirnék :DD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2010 02:43pm
nincs d2 segítségek topic, ezért: vki tud adni alap wp-ket nonledör hellen?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 15 2010 02:45pm
Quote (Oberon_os @ 15 Apr 2010 22:43)
nincs d2 segítségek topic, ezért: vki tud adni alap wp-ket nonledör hellen?


tudok
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2010 03:10pm
Quote (Floodban @ 15 Apr 2010 21:45)
tudok


már megvannak ty
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Apr 18 2010 06:17am
BvB-re mit érdemes használni , bugged fury bbt vagy grief bat?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 18 2010 06:40am
Quote (aLexXx2 @ 18 Apr 2010 13:17)
BvB-re mit érdemes használni , bugged fury bbt vagy grief bat?


bugged fury bb-t soh helyen nem nézik jó szemmel, mivel OW barb egy egészen más játékstílust követel, ami nem mindenképp nevezhető játéknak. Attól függ, milyen rules szerint kened a bvb-t.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 18 2010 02:07pm
technikai okok miatt újraraktam d2-t, azota minden act végén ezt csinálja
ha leokézom, bezárja a gamet
reinstall előtt nem csinálta ezt...vajh' min kellene javítanom?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 18 2010 02:09pm
Quote (Szerintem @ 18 Apr 2010 22:07)
technikai okok miatt újraraktam d2-t, azota minden act végén ezt csinálja
ha leokézom, bezárja a gamet
reinstall előtt nem csinálta ezt...vajh' min kellene javítanom?
http://img504.imageshack.us/img504/9572/nvtelenq.png


a kisfilmeket is fel kell installálnod vele együtt, nekem akkor volt ez a gond
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 18 2010 02:10pm
lusta vagyok most lecsekkolni, de kb. 99,5% hogy hipertotal full install
e/ úgy döntöttem, felállok :)

This post was edited by Szerintem on Apr 18 2010 02:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485257Next
Closed New Topic New Poll