Quote (sylKE @ 23 Dec 2009 18:48)
lol
ilyen karik ellen hogy tudtál farmolni? : DD
skill
de mire összeszedtem a 2. doom bringert, addigra mondták, h "najó, menjünk éles gamebe"
ki se tudtam próbálni :CCCCC
mondjuk 1 doombringerrel is 2 ütésből öltem őket 8D
IGEN NAGYON KIRÁLY VAGYOK