Quote (Inakwo @ May 20 2010 03:14pm)
jo nekem persze mindegy

csak mindenkinek vannak olyanok hogy nem szimpatikus :s
nekem pl abidal ilyen meg az a Csigirinsky vagy ki 21 millioért?

mit láthattak benne

van pár barca imádo haverom de senki nem érti
Csigrinszkij baromi jól tolta ukrajnában, és kellett csere puyoléknak, ezért jött. Guardiola azt modnta, feltétlen bizalmat kapott, csak még nem sikerült beilleszkednie. De jövőre szerintem több játéklehetőséget fog kapni.
űÉs én örülök neki, ha Krkic elmegy, iszonyat tehetséges játékos, de egy iylen csapatban nem lehet kezdő, viszont a valenciában felnőhet, és világszínvonalű játékos lehet belőle.