d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18182838485382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 09:08am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 16:01)
Ibra marad, erre fogadok egy sörben
Akkor gondolom nem villa és ibra, hanem villa vagy ibra, és középpályára egy szűrő (touré, busquets) és akkor már is egységesebb ott a dolog

Abidal helyére kit mondanál? Robi Carloson kívül :D


hmmm ja szerintem ahogy mondod az már jo(szerintem is kell egy szűrő kp-ra :s)

abidal helyett? jó kérdés. ott van egy ethetséges mexikói srác a deporban Guardado

vagy Vargas a Fiobol, vagy Bale a Tottenhambol vagy Aly Cissokho a Lyonbol

biztos van még pár játékos hirtelen ennyi
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 09:11am
Quote (Inakwo @ May 20 2010 03:08pm)
hmmm ja szerintem ahogy mondod az már jo(szerintem is kell egy szűrő kp-ra :s)

abidal helyett? jó kérdés. ott van egy ethetséges mexikói srác a deporban Guardado

vagy Vargas a Fiobol, vagy Bale a Tottenhambol vagy Aly Cissokho a Lyonbol

biztos van még pár játékos hirtelen ennyi


Biztos, de ERic aBidal válogatot szintű játékos
Hosszúak a lábai, j kötésű, mégis ha kell technikás. Szerintem maradni fog.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 09:14am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 16:11)
Biztos, de ERic aBidal válogatot szintű játékos
Hosszúak a lábai, j kötésű, mégis ha kell technikás. Szerintem maradni fog.


jo nekem persze mindegy :)

csak mindenkinek vannak olyanok hogy nem szimpatikus :s
nekem pl abidal ilyen meg az a Csigirinsky vagy ki 21 millioért? :O mit láthattak benne :D

van pár barca imádo haverom de senki nem érti
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 09:17am
Quote (Inakwo @ May 20 2010 03:14pm)
jo nekem persze mindegy :)

csak mindenkinek vannak olyanok hogy nem szimpatikus :s
nekem pl abidal ilyen meg az a Csigirinsky vagy ki 21 millioért? :O mit láthattak benne :D

van pár barca imádo haverom de senki nem érti


Csigrinszkij baromi jól tolta ukrajnában, és kellett csere puyoléknak, ezért jött. Guardiola azt modnta, feltétlen bizalmat kapott, csak még nem sikerült beilleszkednie. De jövőre szerintem több játéklehetőséget fog kapni.
űÉs én örülök neki, ha Krkic elmegy, iszonyat tehetséges játékos, de egy iylen csapatban nem lehet kezdő, viszont a valenciában felnőhet, és világszínvonalű játékos lehet belőle.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 20 2010 09:17am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 09:19am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 16:17)
Csigrinszkij baromi jól tolta ukrajnában, és kellett csere puyoléknak, ezért jött. Guardiola azt modnta, feltétlen bizalmat kapott, csak még nem sikerült beilleszkednie. De jövőre szerintem több játéklehetőséget fog kapni.
űÉs én örülök neki, ha Krkic elmegy, iszonyat tehetséges játékos, de egy iylen csapatban nem lehet kezdő, viszont a valenciában felnőhet, és világszínvonalű játékos lehet belőle.


legyen igazad de akkor is 21 millio egy ilyen játékosért? azért ne legyen már az hogy aki egy egyeneset rug a labdába az már 20 millio

kissé tulzo az átigazolási piac :s ez részben amugy a Man city és a Real hibája


Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 16:17)



én is sirva röhögök

buzi inter

This post was edited by Inakwo on May 20 2010 09:25am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 09:26am
Quote (Vharimatras @ May 20 2010 03:17pm)


"végül sikerült elhozni a Barcától azt a játékost, akit még Martin Luther King is leniggerezne."
"Cordobától Bogotában is félnek, pedig ott az ovisoknak is machete van az uzsidobozukban, Muntarit a saját anyja sem szereti..."
tényleg sírós :D
Quote (Inakwo @ May 20 2010 03:19pm)
legyen igazad de akkor is 21 millio egy ilyen játékosért? azért ne legyen már az hogy aki egy egyeneset rug a labdába az már 20 millio

kissé tulzo az átigazolási piac :s ez részben amugy a Man city és a Real hibája


Yy!
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:37am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 17:01)
Ibra marad, erre fogadok egy sörben
Akkor gondolom nem villa és ibra, hanem villa vagy ibra, és középpályára egy szűrő (touré, busquets) és akkor már is egységesebb ott a dolog

Abidal helyére kit mondanál? Robi Carloson kívül :D


Touré nem marad ha jön Fabregas .. hely csere + pénz

sztem alap 4 4 2
Ibra nem lesz kezdő jövőre (Pedro vagy Krkic sztem helyette) .. ha marad is akkor számára sincs hely már úgy mint Henrynak sem ..

This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 09:37am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 09:43am
Quote (Vharimatras @ 20 May 2010 17:41)


CSőves ez az NST blog kinek szurkol imo?

This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 09:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485382Next
Add Reply New Topic New Poll