☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev
1
81
82
83
84
85
170
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 53398
Replies: 1693
Track Topic
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#821
Feb 24 2009 12:45pm
szeretnék euhcl egy ancient armort, 4 sockkal, lehetőleg eddel
aki chcban-hcban talál egy ilyet ,szóljon plx ty
Soulles
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold
:
0.92
#822
Feb 28 2009 07:13am
Nos akkor EuHcL-ben keresném én a következő dolgokat:
Low Barbár fákyla (Torch - jöhet 10/10 is baráti áron)
3 lukas noneth Dusk Shroud (NO ED - NO DURA!!)
Random Stormshield
TY!
This post was edited by Soulles on Feb 28 2009 07:14am
IvOjoGhuRT
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold
:
124.96
#823
Feb 28 2009 07:18am
Quote (Soulles @ Sat, 28 Feb 2009, 14:13)
Nos akkor EuHcL-ben keresném én a következő dolgokat:
Low Barbár fákyla (Torch - jöhet 10/10 is baráti áron)
3 lukas noneth Dusk Shroud (NO ED - NO DURA!!)
Random Stormshield
TY!
jókor szolsz :S
12-11-s és 17-15-s baba torch-t adtam el 2 és 5 fgért asszem....
ha vkinek hc needje van akkor pmeljen nyugodtan nekem, hátha van éppen raktáron
zoli9012
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold
:
151.21
#824
Feb 28 2009 07:50am
gyerekek, IK helm-je van valakinek??
IvOjoGhuRT
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold
:
124.96
#825
Feb 28 2009 08:09am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 14:50)
gyerekek, IK helm-je van valakinek??
hol egyáltalán?
realm, core ... stb... ilyeneket mindenképp írj
hogy fg-ért akarod venni, vagy másért, vagy csak free-be kéne
...
légy kreatív drága elvtárs, köszi
zoli9012
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold
:
151.21
#826
Feb 28 2009 08:17am
Quote (IvOjoGhuRT @ Sat, Feb 28 2009, 02:09pm)
hol egyáltalán?
realm, core ... stb... ilyeneket mindenképp írj
hogy fg-ért akarod venni, vagy másért, vagy csak free-be kéne
...
légy kreatív drága elvtárs, köszi
oké, boccs
)
néhány pg-ért szeretném megvenni
és euscl
eg fog felellni?
IvOjoGhuRT
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold
:
124.96
#827
Feb 28 2009 08:22am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 15:17)
oké, boccs
)
néhány pg-ért szeretném megvenni
és euscl
eg fog felellni?
tökéletesen
sorry hc-zek s gőzöm sincs van-e sc-ben ilyenem
de ha lenne is akkor is max 1 hét múlva tudnál hozzájutni ami sztem neked kétlem h megfelelne
zoli9012
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold
:
151.21
#828
Feb 28 2009 08:25am
Quote (IvOjoGhuRT @ Sat, Feb 28 2009, 02:22pm)
tökéletesen
sorry hc-zek s gőzöm sincs van-e sc-ben ilyenem
de ha lenne is akkor is max 1 hét múlva tudnál hozzájutni ami sztem neked kétlem h megfelelne
ohh xDD a gyorsaság nem sz erényed
D látom
azéért valaki adhatna
IvOjoGhuRT
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold
:
124.96
#829
Feb 28 2009 08:26am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 15:25)
ohh xDD a gyorsaság nem sz erényed
D látom
azéért valaki adhatna
ha tudnád miért, nem mondanál ilyet
vki biztos ad majd
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#830
Feb 28 2009 08:44am
pmeljen vki ha esetleg ezekből van vmije:
euscl
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=28750375&f=170&st=0#entry175802176
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
81
82
83
84
85
170
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact