d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev18182838485170Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 24 2009 12:45pm
szeretnék euhcl egy ancient armort, 4 sockkal, lehetőleg eddel smile.gif
aki chcban-hcban talál egy ilyet ,szóljon plx ty
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Feb 28 2009 07:13am
Nos akkor EuHcL-ben keresném én a következő dolgokat:

Low Barbár fákyla (Torch - jöhet 10/10 is baráti áron)
3 lukas noneth Dusk Shroud (NO ED - NO DURA!!)
Random Stormshield

TY!

This post was edited by Soulles on Feb 28 2009 07:14am
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Feb 28 2009 07:18am
Quote (Soulles @ Sat, 28 Feb 2009, 14:13)
Nos akkor EuHcL-ben keresném én a következő dolgokat:

Low Barbár fákyla (Torch - jöhet 10/10 is baráti áron)
3 lukas noneth Dusk Shroud (NO ED - NO DURA!!)
Random Stormshield

TY!


jókor szolsz :S

12-11-s és 17-15-s baba torch-t adtam el 2 és 5 fgért asszem....

ha vkinek hc needje van akkor pmeljen nyugodtan nekem, hátha van éppen raktáron
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold: 151.21
Feb 28 2009 07:50am
gyerekek, IK helm-je van valakinek??
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Feb 28 2009 08:09am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 14:50)
gyerekek, IK helm-je van valakinek??


hol egyáltalán?

realm, core ... stb... ilyeneket mindenképp írj

hogy fg-ért akarod venni, vagy másért, vagy csak free-be kéne
...

légy kreatív drága elvtárs, köszi
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold: 151.21
Feb 28 2009 08:17am
Quote (IvOjoGhuRT @ Sat, Feb 28 2009, 02:09pm)
hol egyáltalán?

realm, core ... stb... ilyeneket mindenképp írj

hogy fg-ért akarod venni, vagy másért, vagy csak free-be kéne
...

légy kreatív drága elvtárs, köszi


oké, boccs smile.gif)

néhány pg-ért szeretném megvenni

és euscl

eg fog felellni?
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Feb 28 2009 08:22am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 15:17)
oké, boccs smile.gif)

néhány pg-ért szeretném megvenni

és euscl

eg fog felellni?


tökéletesen

sorry hc-zek s gőzöm sincs van-e sc-ben ilyenem
de ha lenne is akkor is max 1 hét múlva tudnál hozzájutni ami sztem neked kétlem h megfelelne happy.gif
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold: 151.21
Feb 28 2009 08:25am
Quote (IvOjoGhuRT @ Sat, Feb 28 2009, 02:22pm)
tökéletesen

sorry hc-zek s gőzöm sincs van-e sc-ben ilyenem
de ha lenne is akkor is max 1 hét múlva tudnál hozzájutni ami sztem neked kétlem h megfelelne happy.gif


ohh xDD a gyorsaság nem sz erényed biggrin.gifD látom tongue.gif

azéért valaki adhatna
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Feb 28 2009 08:26am
Quote (zoli9012 @ Sat, 28 Feb 2009, 15:25)
ohh xDD a gyorsaság nem sz erényed biggrin.gifD látom tongue.gif

azéért valaki adhatna


ha tudnád miért, nem mondanál ilyet sleep.gif

vki biztos ad majd
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 08:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485170Next
Closed New Topic New Poll