d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev18182838485183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Sep 10 2008 06:56am
jo az a ring, nekem 20/15 11@ volt, es alig vittek el.
mkinek life kell ra meg mana.
de ll hasznos mert latod mikor talaltad el a masikat, igy lehet kicsit szamolni hogy hany lifeja van.
Member
Posts: 3,120
Joined: Aug 18 2007
Gold: 52.60
Sep 11 2008 06:38am
mara 26 mefiböl, euscl smile.gif
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Sep 11 2008 10:57am
Quote (oOKOROo @ Thu, Sep 11 2008, 12:38pm)
mara 26 mefiböl, euscl smile.gif

miota trophy?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 11 2008 11:41am
Quote (Winster @ Wed, 10 Sep 2008, 12:44)
Akkor érne sokat és akkor lenne igazán használható ha lenne rajta 30-40 life meg 70+ mana.


8% ll csomó kari ellen >>> mint 40 life. Egy lövés, és +70-100 life. + Ha nincs kicsupaszítva a pálya, akkor titannal, nosfival meg ezzel már elég tetemes ll-ed van egy kis fallen gyilkoláshoz. wink.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2008 11:57am
Quote (Oberon_os @ Thu, 11 Sep 2008, 18:41)
8% ll csomó kari ellen >>> mint 40 life. Egy lövés, és +70-100 life. + Ha nincs kicsupaszítva a pálya, akkor titannal, nosfival meg ezzel már elég tetemes ll-ed van egy kis fallen gyilkoláshoz. wink.gif


Lolz. Kar, hogy LL nem mukodik pvpben 1.09 ota..

This post was edited by kabraxis6 on Sep 11 2008 11:57am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 11 2008 11:59am
Quote (kabraxis6 @ Thu, 11 Sep 2008, 18:57)
Lolz. Kar, hogy LL nem mukodik pvpben 1.09 ota..


kár, h van pár kari, aki használ summonokat duel közben
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 11 2008 11:59am
Quote (kabraxis6 @ Thu, 11 Sep 2008, 17:57)
Lolz. Kar, hogy LL nem mukodik pvpben 1.09 ota..


lolz. Kár hogy_minionokból_ működik.
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Sep 11 2008 12:06pm
Quote (kabraxis6 @ Thu, Sep 11 2008, 06:57pm)
Lolz. Kar, hogy LL nem mukodik pvpben 1.09 ota..


summonra hat.
meg animacio latszik, ha eltalalod a masikat.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 11 2008 12:06pm
Quote (T4L_K1 @ Thu, 11 Sep 2008, 20:06)
summonra hat.
meg animacio latszik, ha eltalalod a masikat.


yy

hatni ne hat de látszik
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 11 2008 12:10pm
Működik minionok ellen, de ez nem fog sokat dobni rajta. Hiába van ez a jó tulajdonsága, ha a fontosak, ami miatt ezeket a ringeket keresik nincs meg. De tedd fel tradere és majd meglátod, hogy mennyire nem vesznek ilyeneket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18182838485183Next
Closed New Topic New Poll