☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
816
817
818
819
820
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 910521
Replies: 47644
Track Topic
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#8171
Dec 3 2015 11:20am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2015 19:18)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg
ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?
420/10
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#8172
Dec 3 2015 11:20am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Dec 2015 19:19)
az isten basszon meg mar
most miért? tényleg kíváncsi vagyok
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#8173
Dec 3 2015 11:21am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg
ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?
nem akarod ezeket valami puaforumon kérdezgetni?
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#8174
Dec 3 2015 11:22am
Quote (lacketto @ 3 Dec 2015 19:21)
nem akarod ezeket valami puaforumon kérdezgetni?
vagy egy txt filetol?
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#8175
Dec 3 2015 11:24am
amugy ma mar ilyen kep nem meno, mindenfelekeppen vmi klotyoban fotozd le magad a retkes turkoben
bonusz, ha fel van nyitva a wc, es benne van 1 nagy kolbasz szar is.
kozben csucsorits, csinalj ilyen ecsethajat etc
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#8176
Dec 3 2015 11:27am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg
ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?
semennyire
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#8177
Dec 3 2015 11:28am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:20pm)
most miért? tényleg kíváncsi vagyok
Mégis miféle probléma lehet ezzel a képpel?
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#8178
Dec 3 2015 11:53am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
akkor nem :c
rendkivul, ha lany lennek es egy ilyen profilkepet latnek valakirol (marpedig annak eleg jo lennek) biztos vagy kinevetnem, vagy eszre se vennem, dontsd el te, hogy melyik a rosszabb
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#8179
Dec 3 2015 12:50pm
Quote (-joey- @ 3 Dec 2015 18:28)
Mégis miféle probléma lehet ezzel a képpel?
Szerintem eleg fura
fahribol tobbet is ki lehetne hozni
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#8180
Dec 3 2015 12:53pm
>kivan baszva mint a szemét
>nem feszítős, félmeztelen kép
megérte
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
816
817
818
819
820
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact