d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18168178188198204765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2015 11:20am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2015 19:18)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg

ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?


420/10
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2015 11:20am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Dec 2015 19:19)
az isten basszon meg mar


most miért? tényleg kíváncsi vagyok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 3 2015 11:21am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg

ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?


nem akarod ezeket valami puaforumon kérdezgetni?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 3 2015 11:22am
Quote (lacketto @ 3 Dec 2015 19:21)
nem akarod ezeket valami puaforumon kérdezgetni?


vagy egy txt filetol?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2015 11:24am
amugy ma mar ilyen kep nem meno, mindenfelekeppen vmi klotyoban fotozd le magad a retkes turkoben
bonusz, ha fel van nyitva a wc, es benne van 1 nagy kolbasz szar is.
kozben csucsorits, csinalj ilyen ecsethajat etc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 3 2015 11:27am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
http://oi65.tinypic.com/inzyh3.jpg

ez 10es skálán mennyire lenne gáz profilképnek?


semennyire

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2015 11:28am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:20pm)
most miért? tényleg kíváncsi vagyok


Mégis miféle probléma lehet ezzel a képpel?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 3 2015 11:53am
Quote (fahrii @ Dec 3 2015 06:18pm)
akkor nem :c


rendkivul, ha lany lennek es egy ilyen profilkepet latnek valakirol (marpedig annak eleg jo lennek) biztos vagy kinevetnem, vagy eszre se vennem, dontsd el te, hogy melyik a rosszabb

B)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 3 2015 12:50pm
Quote (-joey- @ 3 Dec 2015 18:28)
Mégis miféle probléma lehet ezzel a képpel?


Szerintem eleg fura

fahribol tobbet is ki lehetne hozni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 3 2015 12:53pm
>kivan baszva mint a szemét
>nem feszítős, félmeztelen kép

megérte
Go Back To Magyar Topic List
Prev18168178188198204765Next
Add Reply New Topic New Poll