d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18148158168178184765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2015 05:39am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 3 2015 11:35am)
férje/élettársa van?


elvált
élettárs vagy ilyesmi azt nem tudom de nem is érdekel :XD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 3 2015 05:41am
Quote (Senee @ Dec 3 2015 12:39pm)
elvált
élettárs vagy ilyesmi azt nem tudom de nem is érdekel :XD


te leszel az élettársa karesz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2015 05:45am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 3 2015 11:41am)
te leszel az élettársa karesz


:XD biztos, hogy nem

lehet amúgy azért is nem jön mindig egyből amit mondani kell mert van bennem ilyen rossz érzés amiatt, hogy anyámmal élek (hova vinném:XD) meg idk kevesebbet is keresek mert nekem nincs befejezve a fősulim
igazából ezek se kellenének, hogy zavarjanak de mégis
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2015 06:23am
Quote (Senee @ 3 Dec 2015 13:45)
:XD biztos, hogy nem

lehet amúgy azért is nem jön mindig egyből amit mondani kell mert van bennem ilyen rossz érzés amiatt, hogy anyámmal élek (hova vinném:XD) meg idk kevesebbet is keresek mert nekem nincs befejezve a fősulim
igazából ezek se kellenének, hogy zavarjanak de mégis


Van stabil allasod!!!!444negy
xddd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2015 06:30am
Quote (Baleee @ Dec 3 2015 12:23pm)
Van stabil allasod!!!!444negy
xddd


kellene milliós állás, két ház, egy lakás, 3 autó
és akkor fullba tolhatnám az alfát kretént
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2015 08:32am
Beraktam egy kappát ( ͡° Íœ– ͡°) a holnapi prezentációmba, kíváncsi vagyok hány ember fogja észrevenni.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 3 2015 09:01am
Quote (-joey- @ Dec 3 2015 04:32pm)
Beraktam egy kappát ( ͡° ͜� ͡°) a holnapi prezentációmba, kíváncsi vagyok hány ember fogja észrevenni.


ez elég rák nem?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 3 2015 09:03am
Quote (cowding @ 3 Dec 2015 16:01)
ez elég rák nem?


hanem?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2015 09:03am
Feldobtam 10 dolcsit pokerre, igaz h csóró vagyok de szórakozás nekem ennyit megér, le van szarva az a 2800 ft
Sokkal komolyabb így játszani, 10x az élvezeti faktor, du 2kor töltöttem fel
most van 45 dolcsim
még pénzben is jó dolog ez
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2015 09:12am
Quote (cowding @ 3 Dec 2015 16:01)
ez elég rák nem?


KappaHDPogChampKreygasmKeepooKappapride
Go Back To Magyar Topic List
Prev18148158168178184765Next
Add Reply New Topic New Poll