Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 3 2015 11:41am)
te leszel az élettársa karesz
:XD biztos, hogy nem
lehet amúgy azért is nem jön mindig egyből amit mondani kell mert van bennem ilyen rossz érzés amiatt, hogy anyámmal élek (hova vinném:XD) meg idk kevesebbet is keresek mert nekem nincs befejezve a fősulim
igazából ezek se kellenének, hogy zavarjanak de mégis