d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev18148158168178181468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2016 04:54am
https://vastagbor.atlatszo.hu/2016/07/19/atporgeted-nem-hiszed-el-atporgeted-ujra-itt-vannak-a-kvotanepszavazas-kormanyzati-plakatjai/

sikerult eljutni egy ujabb melysegbe
azt hittem mar semmin nem lepodok meg, de aztan latszik megis
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2016 04:57am
Quote (jarabekg @ 20 Jul 2016 11:54)
https://vastagbor.atlatszo.hu/2016/07/19/atporgeted-nem-hiszed-el-atporgeted-ujra-itt-vannak-a-kvotanepszavazas-kormanyzati-plakatjai/

sikerult eljutni egy ujabb melysegbe
azt hittem mar semmin nem lepodok meg, de aztan latszik megis


Nem ertem ezen miert lepodsz meg. Tokeletesen illeszkedik a Fidesz vonalba.

Nekem az utolso meglepodesem a nemzeti valasztasi irodahoz kuldott kopaszoknal volt.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2016 04:58am
Quote (josheide @ Jul 20 2016 11:57am)
Nem ertem ezen miert lepodsz meg. Tokeletesen illeszkedik a Fidesz vonalba.

Nekem az utolso meglepodesem a nemzeti valasztasi irodahoz kuldott kopaszoknal volt.


azon nem lepodtem emg amikor kopaszok vertek ligetvedoket, de valahogy ez megint tul gusztustalan lett

eskuszom elmegyek igennel szavazni mar csak azert is
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 20 2016 04:59am
Quote (jarabekg @ 20 Jul 2016 12:54)
https://vastagbor.atlatszo.hu/2016/07/19/atporgeted-nem-hiszed-el-atporgeted-ujra-itt-vannak-a-kvotanepszavazas-kormanyzati-plakatjai/

sikerult eljutni egy ujabb melysegbe
azt hittem mar semmin nem lepodok meg, de aztan latszik megis


BEVANDORLO

amugy most hogy pesten voltam, akivel laktam, nezte mindig az m4en az ebt, aztan szunetek alatt mindig voltak ilyen rovidhiradok meg uzenjuk brusszelnek kormanyreklamok
neten lattam a plakatokat mar, de igy irl atelve elegge eszakkorea feelem volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2016 05:25am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 20 2016 11:59am)
BEVANDORLO

amugy most hogy pesten voltam, akivel laktam, nezte mindig az m4en az ebt, aztan szunetek alatt mindig voltak ilyen rovidhiradok meg uzenjuk brusszelnek kormanyreklamok
neten lattam a plakatokat mar, de igy irl atelve elegge eszakkorea feelem volt


én csak úgy hívtam hogy 1 perc propaganda, tisztára olyan feelem volt mint az 1984-ben a két perc gyűlölet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2016 06:55am

ez igy tegnap reggel jott szembe telomon
10/10 product placement
(nem tudtam hova postoljam)

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2016 06:56am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 24 2016 05:28pm
Quote (Genthor @ Jul 24 2016 10:59pm)


ez mondjuk kicsit túl van lihegve
részben hozzánk tartozik ez a rész és nem csak a katonasághoz hanem ilyen-olyan állásexpokra is el kell menniük

+ha valami bajuk van akkor viszik róla a papírt, ELMENNEK, meghallgatják és mikor az orvosi vizsgálatra kerül a sor bemutatják a papírjukat és kész
és akkor nem esnek ki sehonnan, ugyanúgy csinálhatják tovább azt amit eddig
Go Back To Magyar Topic List
Prev18148158168178181468Next
Add Reply New Topic New Poll