Quote (SummertimeClothes @ Jul 20 2016 11:59am)
BEVANDORLO
amugy most hogy pesten voltam, akivel laktam, nezte mindig az m4en az ebt, aztan szunetek alatt mindig voltak ilyen rovidhiradok meg uzenjuk brusszelnek kormanyreklamok
neten lattam a plakatokat mar, de igy irl atelve elegge eszakkorea feelem volt
én csak úgy hívtam hogy 1 perc propaganda, tisztára olyan feelem volt mint az 1984-ben a két perc gyűlölet