d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18128138148158164765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 2 2015 05:17pm
Quote (bamboo @ Dec 3 2015 01:16am)


atgondolom ty
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 2 2015 05:19pm
Quote (cowding @ Dec 2 2015 11:17pm)
atgondolom ty




en sirtam rajta anno
bar igaz akkor meg napi 5-6 spanyolt hajtottam

This post was edited by bamboo on Dec 2 2015 05:24pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 2 2015 06:32pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Dec 2015 23:31)
A boltban 10k, blizztől 13k árú starcaft legacy of the void kiedhez jönnek majd extra missziók, ezt mondta a blizzard...

Kiadnak egy miniküldetéscsomagot hozzá...

A -33%-os ár 15 euro :D

5000-et kérnek AKCIÓBAN!!!, hogy egy telejsen kész játékoz, amiben így nem kell grafikát vagy bármit szerkeszteni, kiadják a pár küldetést a kieg árának feléért xd

http://eu.battle.net/sc2/en/blog/19976124


9 kuldetes a hulyenek is megeri

not
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 3 2015 12:23am
Quote (cowding @ Dec 3 2015 12:03am)
hu de be vagyok szivva mar megint
kene valami jo film van pizzam



The wild, nekem elegge adta betpve
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2015 02:20am
Quote (bajcli @ 2 Dec 2015 23:54)
egeszen biztos vagyok benne, hogy igy tortent volna


15 dollárért az kurvára nem a játék árának a fele :D
ha belegondolsz, a lotvban volt 18 kampany misszio (+ meg a prologus. meg az epilogus, de az epilogus elore volt es ingyen), ez meg most 9, igenyes cinematicokkal, es ezek egyenkent valoszinuleg hosszabbak meg komplexebbek is lesznek, meg kapunk meg melle majd egy rakas faszsagot, nem baj ha termel egy kis penzt az sc2, legalabb kapunk igenyes kontentet, meg tenyleg erdeke a blizzardnak, hogy marketingezzen valamit vele..

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 3 2015 02:21am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 3 2015 02:38am
Quote (anyd @ 3 Dec 2015 08:23)
The wild, nekem elegge adta betpve


Hat nemtom nekem annyira nem jott at, pedig jo film volt csak picit tul deep akar lenni. Kb mint a paper towns
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 3 2015 02:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 3 2015 09:20am)
15 dollárért az kurvára nem a játék árának a fele :D
ha belegondolsz, a lotvban volt 18 kampany misszio (+ meg a prologus. meg az epilogus, de az epilogus elore volt es ingyen), ez meg most 9, igenyes cinematicokkal, es ezek egyenkent valoszinuleg hosszabbak meg komplexebbek is lesznek, meg kapunk meg melle majd egy rakas faszsagot, nem baj ha termel egy kis penzt az sc2, legalabb kapunk igenyes kontentet, meg tenyleg erdeke a blizzardnak, hogy marketingezzen valamit vele..


ded game :santa:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2015 02:49am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Dec 2015 09:39)
ded game :santa:


nem annyira ded mint a szexualis eleted krixtijan :angel:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 3 2015 02:53am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 3 2015 09:49am)
nem annyira ded mint a szexualis eleted krixtijan :angel:


szex az overrated B)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2015 03:38am
egy jó kis milf körbeküldött ilyen listát (munkához) de engem kifelejtett - mert nem voltam a címlistáján még
egy kicsivel később küldi (csak nekem:3) hogy ne haragudjak, nem voltam fent neki még :o)

irtam neki képes rád bárki is haragudni
találkoztam vele folyosón mondja milyen aranyos vagyok, de igen képesek.. mondom áh az nem létezik, majdnem hozzátettem h hülyék azok, ne foglalkozz velük erre mondja h a lánya is épp haragszik rá lol még jó hogy nem fejeztem be a hülyézéssel a mondatomat h3h3
Go Back To Magyar Topic List
Prev18128138148158164765Next
Add Reply New Topic New Poll