Quote (bajcli @ 2 Dec 2015 23:54)
egeszen biztos vagyok benne, hogy igy tortent volna
15 dollárért az kurvára nem a játék árának a fele

ha belegondolsz, a lotvban volt 18 kampany misszio (+ meg a prologus. meg az epilogus, de az epilogus elore volt es ingyen), ez meg most 9, igenyes cinematicokkal, es ezek egyenkent valoszinuleg hosszabbak meg komplexebbek is lesznek, meg kapunk meg melle majd egy rakas faszsagot, nem baj ha termel egy kis penzt az sc2, legalabb kapunk igenyes kontentet, meg tenyleg erdeke a blizzardnak, hogy marketingezzen valamit vele..
This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 3 2015 02:21am