d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18108118128138144765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 2 2015 01:02am
Valaki vagja ezt a tartos befektetesi szamlat?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2015 04:19am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 2 2015 07:54am
antoneutron
én életemben egyszer hívtam a 112-t, kicsit izgatottan elhadartam, hogy egy sörözőben szamurájkarddal támadtak egy vendégre, mire az operátor: “először is jó estét kivánok!”
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2015 08:01am
Quote (Baleee @ Dec 2 2015 01:54pm)
antoneutron
én életemben egyszer hívtam a 112-t, kicsit izgatottan elhadartam, hogy egy sörözőben szamurájkarddal támadtak egy vendégre, mire az operátor: “először is jó estét kivánok!”


biztos sokan szórakoznak velük és emiatt már azt is leszarják ha tényleg ölnek valakit

antoneutron
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2015 08:08am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 2 2015 02:03pm)


ingyen szex


és amúgy tényleg, facebookon is egyik ismizni vágyó se akar fizetni
csak várja, hogy elájuljon az ember lánya
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Dec 2 2015 08:19am
Quote (Senee @ Dec 2 2015 04:08pm)
ingyen szex


és amúgy tényleg, facebookon is egyik ismizni vágyó se akar fizetni
csak várja, hogy elájuljon az ember lánya


:DDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2015 11:04am
Quote (Baleee @ 2 Dec 2015 15:54)
antoneutron
én életemben egyszer hívtam a 112-t, kicsit izgatottan elhadartam, hogy egy sörözőben szamurájkarddal támadtak egy vendégre, mire az operátor: “először is jó estét kivánok!”


Egyszer hívtam a 112-t mert éppen késelés volt a szemközti kocsma előtt egy mar vérző emberrel.

A csajnak elmondtam, hogy melyik utca es a második ház a y út felől.
Erre kéri a kocsma címét. Mondom nem tudom, de háromszor visszakérdez, hogy mi a pontos cím.

Ezután még azt mondta, hogy én hívjam fel a mentőket (WTF?) és kajakra nekem külön mentőt kellett hívnom a 112 után a 107-en.

112/10
Inb4 11.2
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2015 11:05am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 2 2015 05:04pm)
Egyszer hívtam a 112-t mert éppen késelés volt a szemközti kocsma előtt egy mar vérző emberrel.

A csajnak elmondtam, hogy melyik utca es a második ház a y út felől.
Erre kéri a kocsma címét. Mondom nem tudom, de háromszor visszakérdez, hogy mi a pontos cím.

Ezután még azt mondta, hogy én hívjam fel a mentőket (WTF?) és kajakra nekem külön mentőt kellett hívnom a 112 után a 107-en.

112/10
Inb4 11.2


107 az a rendőrség innit

én inkább lehúztam volna a redőnyt
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Go Back To Magyar Topic List
Prev18108118128138144765Next
Add Reply New Topic New Poll