Quote (Baleee @ 2 Dec 2015 15:54)
antoneutron
én életemben egyszer hívtam a 112-t, kicsit izgatottan elhadartam, hogy egy sörözőben szamurájkarddal támadtak egy vendégre, mire az operátor: “először is jó estét kivánok!”
Egyszer hívtam a 112-t mert éppen késelés volt a szemközti kocsma előtt egy mar vérző emberrel.
A csajnak elmondtam, hogy melyik utca es a második ház a y út felől.
Erre kéri a kocsma címét. Mondom nem tudom, de háromszor visszakérdez, hogy mi a pontos cím.
Ezután még azt mondta, hogy én hívjam fel a mentőket (WTF?) és kajakra nekem külön mentőt kellett hívnom a 112 után a 107-en.
112/10
Inb4 11.2