d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev18108118128138141468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 26 2016 04:13am
Barki barmit mond, ez a gyurcsany iszonyatosan jo jatekos. :D

This post was edited by ddrake on May 26 2016 04:13am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2016 04:32am
Quote (ddrake @ 26 May 2016 11:13)
Barki barmit mond, ez a gyurcsany iszonyatosan jo jatekos. :D


ez azert igy eros tulzas, egy okos emberke, kivalo piaci es gazdasagi erzekkel, de szvsz csapnivalo politikus

politikuskent nem mondok olyat, hogy "ha nem tetszik el lehet menni", ertem en, hogy ertette, de ilyet akkor sem mondunk, volt meg 100 masik hasonlo tortenete

mondjuk en tenyleg egy baromi okos emberkenek tartom, de szamomra felfoghatatlan, hogy azt hiszi, belole meg valaha miniszterelnok lesz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2016 04:36am
Quote (Fej @ May 26 2016 11:32am)
ez azert igy eros tulzas, egy okos emberke, kivalo piaci es gazdasagi erzekkel, de szvsz csapnivalo politikus

politikuskent nem mondok olyat, hogy "ha nem tetszik el lehet menni", ertem en, hogy ertette, de ilyet akkor sem mondunk, volt meg 100 masik hasonlo tortenete

mondjuk en tenyleg egy baromi okos emberkenek tartom, de szamomra felfoghatatlan, hogy azt hiszi, belole meg valaha miniszterelnok lesz


ezt a fogyatekos ripokot okos embernek tartod? megis mi alapjan
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2016 04:38am
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 May 2016 11:36)
ezt a fogyatekos ripokot okos embernek tartod? megis mi alapjan


A saját véleményem alapján?

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2016 04:40am
Quote (Fej @ May 26 2016 11:38am)
A saját véleményem alapján?


gondoltam valami alapjan kialakitottad azt a velemenyt
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2016 04:54am
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 May 2016 11:40)
gondoltam valami alapjan kialakitottad azt a velemenyt


pl baromi szepen beszel az ember, elmond egy tobb soros osszetett mondatot ugy, hogy kozben nem ööö-zik, a gondolatmenet vegere is van ertelme es minden ott van a mondatban ahol kell

persze minden csak viszonyitas kerdese, de ha megnezed a magyar atlagot a politikai felsovezetesben, nagyresze nem tud elmondani egy osszetett mondatot, hogy ott legyen az alany es az allitmany ahol lennie kell

irhatnam meg a 2005-os gyurcsany-orban vitat, ahol szerintem felmosta a padlot vityaval, de ez nezopont kerdese
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2016 07:10am
Quote (Fej @ 26 May 2016 11:54)
pl baromi szepen beszel az ember, elmond egy tobb soros osszetett mondatot ugy, hogy kozben nem ööö-zik, a gondolatmenet vegere is van ertelme es minden ott van a mondatban ahol kell

persze minden csak viszonyitas kerdese, de ha megnezed a magyar atlagot a politikai felsovezetesben, nagyresze nem tud elmondani egy osszetett mondatot, hogy ott legyen az alany es az allitmany ahol lennie kell

irhatnam meg a 2005-os gyurcsany-orban vitat, ahol szerintem felmosta a padlot vityaval, de ez nezopont kerdese


Minden jozan ember szerint felmosta vele a padlot.

Szegeny csuti torpenek nem csoda, hogy azota is kisebbsegi komplexusa van.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Go Back To Magyar Topic List
Prev18108118128138141468Next
Add Reply New Topic New Poll