Quote (GoreKnight9 @ Dec 1 2015 11:01pm)
Quote (SummertimeClothes @ Dec 2 2015 12:07am)
nem mintha igy nem lenne eleg penze meg mindig hozza, hogy ne tudja elkolteni elete vegeig
de azert nyilvan szep tett etc
dat
minden csilliárdosnak ezt kéne
és nem terjeszkedni meg mégtöbbet mégtöbbet meg fegyverkezni meg etc és akkor normális világban élhetnénk
leginkább a kibaszott oktatást bevezetni mindenhova mindenkinek
sok homokinéger is kulturálódjon aztán akkor talán nem hiszi azt h le kell darálni mindenkit a 72 szűz megkaparintásához + talán tudna is magával mit kezdeni, hasznosnak lenni és nem csak a faszát verni és mindenki mást szidni amiért hülye mint a segg
de ofc nem
halmozzák a vagyont mintha nem lenne elég nekik vagy magukkal vinnék bazeg a tulvilágra
vagy gondolom a gyerekekre hagyják akik közül sokan nem fogják tudni értékelni mert beleszületnek a jóba azt azt fogják normálisnak tartani, hogy minden nap új kocsit vesz mert a másnapos bugatti a kukába való etc és egyre csak korcsosul majd ilyen tekintetben a gazdagok tábora és
na mind1 ilyesmi
This post was edited by Senee on Dec 2 2015 12:40am