Quote (Akizk @ Sep 21 2016 05:21pm)
Most nem azért, de írjátok már le, hogy eddig ti mire vittétek...
Érdekes a munkád, vagy alig várod a hétvégét? Legutolsó senki vsgy a cégnél, vagy kikérik a véleményed esetleg döntési jogod is van? Nyújt-e valami sikerélményt a munkád, elismerik-e ha jól dolgoztál.
Biztos va itt 1-2 olyan ember, aki ennyi idősen előrébb tart mint én, de gondolom van pár olyan is a gúnyolódók között aki utál reggel felkelni, mert melóba kell mennie és a munkája egy kalap fos, unalmas vagy éppen legalja munka. (Ausztriában mosogat). Gondolom belőlük inkább az irigyseg beszél és ez áll háttérben.Ne vegye magára akinek nem inge...
nem igen igen nem nincs. nem nem.
gecire irigy vagyok, a legalja munkat vegzem, es meg sosem voltam ibizan