d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1808182838492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 08:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 02:26pm)
köszi balu :~)




ja azér szedtem ki a képeket amugy mer gusztustalan sztem


akkor majd postolok egyszer képet egy deákos piálás után, amikor mindenki 1 üvegből iszik
nekem elég ha 1x más után iszok vagy nincs rendesen elmosogatva a korsó a kocsmában és másnap lerohad a pofám
szívószál meg buzis, de ez van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 23 2014 08:53am
A tünetek és a képek alapján ez koreai szuperéc, ami minden esetben halálos.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 23 2014 08:53am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 09:07am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 23 2014 03:53pm)
A tünetek és a képek alapján ez koreai szuperéc, ami minden esetben halálos.


miért kell ennyire erőlködni ha nem megy a humor
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 09:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 04:07pm)
miért kell ennyire erőlködni ha nem megy a humor


én nevettem

Quote (tevetava @ Jul 23 2014 04:11pm)
nagynéném bőrgyógyász, azt mondta végső stádiumban levő éc


:D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 23 2014 09:11am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 23 2014 09:09am
A herpesz az amikor faj kicsit a szad sarka ha megnyalod meg csipi a citromle? Mert olsanom mar volt de semmi egyeb
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 09:10am
Quote (Vismajor @ Jul 23 2014 04:09pm)
A herpesz az amikor faj kicsit a szad sarka ha megnyalod meg csipi a citromle? Mert olsanom mar volt de semmi egyeb


az nem herpesz, olyankor nekem azt szokták mondani, hogy "túl jól esett a kaja amit ettem"
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 23 2014 09:10am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jul 2014 16:53)
A tünetek és a képek alapján ez koreai szuperéc, ami minden esetben halálos.


LOLXD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2014 09:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 17:07)
miért kell ennyire erőlködni ha nem megy a humor


nagynéném bőrgyógyász, azt mondta végső stádiumban levő éc
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2014 09:12am
nem hiszem el hogy meg mindig mesh herpesze a tema : D

van a farpofaim kozott valami, ami az elmult par napban kicsit faj mikor ulok, szerintem pattanas, de nem biztos, postoljak kepet?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 23 2014 09:13am
mi folyik itt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1808182838492Next
Add Reply New Topic New Poll