Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:43)
napi 1-2 heartstone, persze
minden 2. hsz a tied hs topikban
összekeversz meshel
jspzni jspzek telorol, de ennyi
géphez se nagyon tudok ülni mer ittvan hugom meg asszony aztán gépeznek (nyálas karácsonyi filmekre fappolnak)
CSzni mondjuk tudnek, de 1000 ftos egerrel alátét nélkül 15,6os monitoron fejhallgató nélkül felejtős
Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:48)
De hogy lehetsz olyan amatőr, hogy hazamész a zünnepekre és nem viszed magaddal a géped :s milyen lanra járó vagy te
így is elég kocka vagyok, az azért már elég extrém lenne
This post was edited by fahrii on Dec 23 2013 10:49am