d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev180818283843310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 6 2013 03:12pm
Quote (iFeelAlone @ 6 Mar 2013 23:06)
CI vagy?

Vagy puncture vagy viper strike.
Viper strike chaos sebzés, asszem CI builddel nem sebződsz tőle de lehet konvertálja ES-re a sebzést.


Hat ha ilyen fail van, hogy a puncture vagy viper strike megvagja a CI-t, akkor az kurvabiztos, hogy hc-ban be nem raknam azt a skillt. : DDDD Mondjuk alapbol nem tudok elkepzelni olyan embert, aki azt hasznalna ott.. >.<
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 6 2013 03:18pm
Quote (Baleee @ Mar 6 2013 09:12pm)
Hat ha ilyen fail van, hogy a puncture vagy viper strike megvagja a CI-t, akkor az kurvabiztos, hogy hc-ban be nem raknam azt a skillt. : DDDD Mondjuk alapbol nem tudok elkepzelni olyan embert, aki azt hasznalna ott.. >.<


<-
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 6 2013 03:20pm
Quote (sylke @ 6 Mar 2013 23:18)
<-


Lóóól kem. Pedig amugy azt mondtad, hogy kurvakeves az ES-ed. ^^

This post was edited by Baleee on Mar 6 2013 03:21pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 6 2013 03:28pm
Quote (Baleee @ Mar 6 2013 10:12pm)
Hat ha ilyen fail van, hogy a puncture vagy viper strike megvagja a CI-t, akkor az kurvabiztos, hogy hc-ban be nem raknam azt a skillt. : DDDD Mondjuk alapbol nem tudok elkepzelni olyan embert, aki azt hasznalna ott.. >.<


A puncture 100% de lehet a viper strike is.
Nem tudom elképzelni, hogy egy nem summoner witchcsel, hogy lehet életben maradni. Max valami nagyon kitekert armor stackelős builddel.

Cold witch volt az első karim, csináltam egy cold templart és túlzás nélkül mondhatom, hogy kb 10-szer annyit él túl.

This post was edited by iFeelAlone on Mar 6 2013 03:30pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 6 2013 03:40pm
Quote (iFeelAlone @ 6 Mar 2013 23:28)
A puncture 100% de lehet a viper strike is.
Nem tudom elképzelni, hogy egy nem summoner witchcsel, hogy lehet életben maradni. Max valami nagyon kitekert armor stackelős builddel.

Cold witch volt az első karim, csináltam egy cold templart és túlzás nélkül mondhatom, hogy kb 10-szer annyit él túl.


Viper strike is ala tud nyalni az ES-nek, bar nem tudom, hogy csak a chaos miatt, vagy egyebkent is van valami bug/feature benne.
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Mar 6 2013 07:50pm
épp most telepítem, mivel érdemes kezdeni?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 6 2013 07:51pm
Quote (Norbi1one4all @ 7 Mar 2013 03:50)
épp most telepítem, mivel érdemes kezdeni?


marauder, elso town elotti elitet ezzel a legkonnyebb es leggyorsabb megolni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 6 2013 07:53pm
Quote (ecneB @ Mar 7 2013 01:51am)
marauder, elso town elotti elitet ezzel a legkonnyebb es leggyorsabb megolni


nem mer shadowwal
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 6 2013 07:55pm
Quote (sylke @ 7 Mar 2013 03:53)
nem mer shadowwal


holnap kiprobalom :D
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Mar 6 2013 08:18pm
Quote (ecneB @ Mar 7 2013 03:51am)
marauder, elso town elotti elitet ezzel a legkonnyebb es leggyorsabb megolni


pcit nézegettem videókat, ranged vagy mage az nem jobb valamivel? csak azért kérdem mert ahogy néztem elég rendesen lehet kite-olni
hc-ra viszont gondolom inkább melee?
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283843310Next
Add Reply New Topic New Poll