d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev180818283842299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 09:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 22 2012 03:02pm)
jellymad


lehet csak miattad tényleg le fogom tölteni a postblockert
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:05am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 04:03pm)
lehet csak miattad tényleg le fogom tölteni a postblockert


nevetek rajtad élőben
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 09:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 22 2012 03:05pm)
nevetek rajtad élőben


ez jusson eszedbe akkor, amikor rici ir neked, hogy le akar szopni
: )
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2012 09:07am
bencenek cukker lett a barbarja :))))
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 09:08am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 05:07pm)
ez jusson eszedbe akkor, amikor rici ir neked, hogy le akar szopni
: )


soha nem írtam ilyet ofc
photoshoppolta az összes msn logot
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 09:09am
Quote (meatyowllegs @ Nov 22 2012 05:08pm)
soha nem írtam ilyet ofc
photoshoppolta az összes msn logot


meg azt se tudom ki az a rici igazából
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 09:09am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 17:07)
bencenek cukker lett a barbarja :))))


adthatnal meg upg halpot :c
most megint osszegyult egy kis penz

nyugodtan kritizalhatod, meg 20 oram sincs benne, szoval eleg noob vagyok a kerdeshez

sajnos MH-n nem tudtam alap cd-t szerezni, de legalabb a dam jo.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:09am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 04:07pm)
ez jusson eszedbe akkor, amikor rici ir neked, hogy le akar szopni
: )


mi történt a régi sylkével aki még találkozni akart velem. pedig én még mindig szeretlek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 09:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 22 2012 03:09pm)
mi történt a régi sylkével aki még találkozni akart velem. pedig én még mindig szeretlek


én még mindig birlak, csak a d3 topicban nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:11am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 04:10pm)
én még mindig birlak, csak a d3 topicban nem


miért.
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283842299Next
Add Reply New Topic New Poll